Cześć,

Cieszę się, że zainteresowałeś/łaś się możliwością współpracy w ramach bloga Xouted. To wyjątkowy projekt na polskim rynku mediów sportowych.

Mam dwadzieścia lat doświadczenia w mediach rowerowych oraz dziesięć w marketingu internetowym. Dzięki temu współpraca i jej efekty będą na najwyższym poziomie.

W tym miejscu musisz jednak pamiętać, że choć to jeden najwyżej cenionych blogów kolarski a także przez wiele lat jeden z najczęściej odwiedzanych, obecnie nie jest tak często aktualizowany. Nie ma, popularnych w przeszłości, codziennych przeglądów newsów czy artykułów po każdym wyścigu World Tour. Są za to pogłębione treści, unikatowe na polskim rynku, poparte wieloletnim doświadczeniem i ekspercką wiedzą.

Twoja marka, produkt lub usługa znajdzie się w otoczeniu treści cenionych przez zaangażowanych czytelników interesujących się sportem.

Proponuję Ci współpracę w jednym z przykładowych formatów:

  • Miesięczny sponsoring bloga – otrzymujesz wyłączność na display, logo na coverze na facebooku oraz artykuł sponsorowany z podziękowaniem
  • Content marketing – kontekstowa prezentacja Twojego produktu lub marki w formie interesującego artykułu
  • Prezentacja, wywiad lub klasyczny test
  • Wpis gościnny dostarczony przez Twojego eksperta
  • Product placement
  • Inny, dopasowany do Twoich potrzeb

Organizujesz imprezę rowerową, zawody, wyścig, zlot i chcesz poinformować o tym moich czytelników? Możliwy jest patronat medialny, artykuł, wpis w loverove lub post w mediach społecznościowych. Albo jedna z opcji zaproponowanych powyżej

Współpracuję lub współpracowałem m.in z:

Jesteś gotowy/a? Zaczynajmy!

Napisz, od kiedy chcesz rozpocząć współpracę. Odpowiem na każde pytanie!

Skomentuj

Komentarze

Powered by Facebook Comments