fbpx

Loverove 28.09.2016

Loverove na środę: nowa okładka a do tego niezmiennie dobry zestaw kolarskich newsów, specjalnie dla Was.

1. Złoty but dnia i pytanie dnia

Elia Viviani podczas Igrzysk w Rio pokonał Marka Cavendisha w torowym wieloboju – omnium. Włoch, kolarz ekipy Sky na co dzień ściga się na szosie. Sponsor Vivianiego, firma DMT z tej okazji przygotowła dla niego specjalne, złote buty.

I teraz pytanie dnia: to „Euro Pro Stylówa” czy „Faszyn from Raszyn”? Głosujemy:

Złote buty to:

View Results

Loading ... Loading …

2. Parę słów o naszym Mistrzu Europy

Ponieważ nie do końca się znam, więc się nie wypowiadałem. Ale fakt jest faktem, mamy Mistrza Europy w downhillu, co w swoim czasie przemilczałem kierując się wspomnianą zasadą. No bo cóż miałbym Wam powiedzieć. Zatem, skoro nadarza się okazja, oddają głos lepszym od siebie w tej sprawie. Sławek Łukasik i parę słów o jego świetnym sezonie 2016 na stronie Redbull Polska. 

3. Dodatkowe, przełajowe klamki do hydraulicznych tarczówek

TADAM! Dzięki firmie Hope już wkrótce odpadnie kolejny argument przeciwko hamulcom tarczowym, tym razem w rowerach przełajowych (ale jak sądzę również na trasach wyścigów takich jak Paryż-Roubaix, gdzie część zawodników chętnie używała takiego rozwiązania). Dodatkowe klamki hamulcowe umożliwiające na zwalnianie także trzymając kierownicę niczym w rowerze mtb. „Dokładka” nazywa się Hydraulic Crosstop i współpracuje z hydraulicznymi klamkomanetkami SRAMa oraz zaciskami Hope RX4. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie producenta. 

TWOJA MARKA W LOVEROVE?
ZOBACZ, JAK TO ZROBIĆ!


Opublikowano

w

przez

Tagi: