fbpx
In sport

Co Ty wiesz o sponsorach kolarstwa?

Wiele firm co roku płaci miliony euro, abyśmy mogli pasjonować się rywalizacją kolarzy. Sprawdź, czy wiesz, czym te firmy się zajmują.

Bez sponsorów nie byłoby zawodowego sportu. To oni wynajmują powierzchnię na strojach zawodników, to oni reklamują się w trakcie transmisji TV, to oni ustawiają swoje banery przy trasie. Niektórzy wiążą się z kolarstwem na lata, inni przychodzą tylko na chwilę, ale w obecnym modelu to właśnie oni utrzymują cały ten bałagan. Zobaczmy więc, czy ich wysiłek się zwraca…

Jak zawsze na koniec jest pytanie kulinarne. Zatem bawcie się dobrze i nie zapomnijcie podzielić się wynikiem w komentarzach. Do dzieła!

Podobało Ci się? Sprawdź pozostałe kolarskie quizy!

TWOJA MARKA NA BLOGU XOUTED?
ZOBACZ, JAK TO ZROBIĆ!

Related posts
In sport

Sponsor ma znaczenie

Świat sportu od dekad akceptuje brudne pieniądze w imię… no właśnie, w imię czego? To czas na odwrót od sponsorów z krajów autorytarnych.
Read more
In sport

Czy Ineos Grenadier zmieni kolarstwo?

Wykorzystanie drużyny kolarskiej do promocji nowej marki samochodu to ciekawe ćwiczenie, które zaplanował sobie koncern Ineos. Czy sponsor, który faktycznie chce coś zareklamować przy pomocy największych gwiazd pomoże zmienić ten sport?
Read more
In mindIn sport

Czy pandemia zabije kolarską tradycję?

Zarówno UCI jak i PZKol zalecają, by w obliczu trwającej pandemii koronawirusa podczas dekoracji zwycięzców na podium zawodnicy nosili maseczki, zachowywali dystans a z wręczającymi nagrody i trofea unikali kontaktu. Oznacza to m.in. rezygnację z kilku tradycyjnych elementów: całusów od hostess oraz uścisków dłoni z oficjelami.
Read more