fbpx
Varia

Ogłoszenia parafialne

Coraz częściej do mnie piszecie. To miłe :-). Zatem kilka informacji organizacyjnych.

XOUTED robię sam

Tak, wiem. Mój blog o kolarstwie to nie jest tak stricte blog. Nie męczę Was swoimi relacjami z zawodów, nie wrzucam zapisków z treningów. To rodzaj autorskiego magazynu, gdzie codziennie, ?w dni robocze? prezentuję Wam garść nowości i ?fajnych materiałów? z branży rowerowej a do tego, regularnie publikuję artykuły o kolarstwie.

Jak na blogera to całkiem sporo treści, w związku z tym część z Was zwraca się do mnie per ?Wy?.

Otóż, nie, nie jestem redakcją, nie jestem ?portalem?, wszystko robię sam. To takie hobby, dodatek do pracy na etacie marketingowca w firmie IT. Robię to, ponieważ interesuję się kolarstwem i chcę się tym zainteresowaniem z Wami dzielić.

Zatem jeśli do mnie piszecie, to na imię mam Marek. Najwygodniejszą formą kontaktu jest wysłanie wiadomości na facebookowym fanpage.

Tak, czasami się mylę

Nie myli się ten, kto nic nie robi. Staram się sprawdzać swoje teksty, ale czasem zdarza się walnąć jakiegoś babola.

Bardzo cenię sobie ?korektę obywatelską?, bo nawet, gdy tekst swoje odleży, zostanie przeglądnięty i poprawiony, to czasami coś mi umknie. Liczba błędów jest zdecydowanie większa w porannym ?loverove?, które często robię przed wyjściem na rower, koło 6 rano, więc wybaczcie, ale bywa, że jeszcze śpię ;)

Jeśli macie jakieś uwagi techniczno-ortograficzno-stylistyczne, to piszczcie proszę ?na priv?. W kwestiach merytorycznych zapraszam do komentarzy na facebooku lub pod tekstem.

Tak, sporo robię ?pro bono?, ale?

Zdecydowana większość mojej działalności jest niekomercyjna, robiona z czystej pasji do kolarstwa. Krótko mówiąc, piszę, bo mogę. I sądzę, że wychodzi mi to całkiem nieźle.

Wiele spraw, jak np. klasyfikację Pucharu Masters prowadzę ?dla wspólnego dobra?, podobnie jak często wrzucam zapowiedzi różnych imprez, wydarzeń, zbiórek crowdfundingowych itd. Nie przypominam sobie, bym komuś odmówił, zwłaszcza, jeśli mam do czynienia z takimi samymi pasjonatami jak ja sam. W tym miejscu jedna uwaga: tak, blog to moja działalność dodatkowa, zatem mam na nią ograniczoną ilość czasu w ciągu doby, tygodnia, miesiąca itd.

Jeśli jednak Twoja działalność jest stricte komercyjna, jesteś przedstawicielem sprzętu, organizujesz imprezy sportowe na zasadach wolnorynkowych i pytasz o wycenę konkretnego działania, spodziewaj się, że takową dostaniesz. Szanujmy siebie, swoją pracę i swój czas.

Formularz kontaktowy służący do załatwiania tego typu spraw znajduje się na stronie ?Współpraca?.

A tak w ogóle, to?

Wielkie dzięki za czytelnictwo, coraz liczniejsze odwiedziny (mimo gasnącego sezonu statystyki nie spadają!) i feedback, który od Was dostaję.

Darz bór!

Zdjęcie okładkowe: ljcurletta, flickr, CC BY 2.0

Related posts
Klasykiloverove

Loverove 23.03.2017

Loverove na czwartek ze sporym zestawem kolarskich newsów, specjalnie dla Was! 1. Sto dni prezesa Dariusz Banaszek przewodzi Polskiemu Związkowi Kolarskiemu już ponad trzy miesiące. Naszosie.pl prezentuje więc rozmowę z Prezesem po przysłowiowych „stu dniach”…
Read more
Casual

Najpopularniejsze media rowerowe 2017 - raport

Portale, czasopisma, blogi, vlogi? Jak wygląda rynek mediów rowerowych w Polsce? Postanowiłem to sprawdzić. Pomiary Od sierpnia 2016 do lutego 2017 gromadziłem dane dotyczące ruchu na stronach internetowych przy użyciu narzędzia SimilarWeb. O ile można…
Read more
loverove

Loverove 15.03.2017

Loverove na środę – sporo się dzieje w rowerowej blogosferze! 1. Pies dnia To oczywisty punkt pierwszy. Peter Sagan na trasie czasówki kończącej Tirreno-Adriatico tylko dzięki umiejętnościom i refleksowi unika zderzenia z psem nieuważnej spacerowiczki….
Read more