fbpx

Loverove 29.09.2016

Czwartkowe loverove. Tym razem głównie informacyjne, ale znajdziecie też trochę inspirujących do działania zdjęć. Miłego :)

1. Spotkaj Maję Włoszczowską

Nasza srebrna olimpijka z Rio (i z Pekinu, nie zapominajmy o Pekinie) będzie na Was czekała w tę sobotę (01.10) na stoisku Krossa podczas targów Bike-Expo w Kielcach. W tym roku targi zapowiadają się wyjątkowo ciekawie, rodzima branża rowerowa naprawdę się przygotowała i podeszła do sprawy poważnie. Możliwość spotkania naszej najlepszej kolarki górskiej to nie lada gratka, zatem wpadajcie do Kielc. Przy okazji będziecie też mogli rzucić okiem na rower, na którym pojechała po olimpijski medal. Więcej szczegółów w tym facebookowym wydarzeniu. 

2. Jeszcze więcej inspirujących zdjęć

W Cyclingtips „olali” Vueltę. Z hiszpańskiego touru nie było ani jednej galerii zdjęć! Za to na swoje pięć minut doczekał się „Przełaj Trzech Szczytów”, czyli nietypowa impreza, o której wspominałem kilka dni temu. Zdjęcia są super i patrząc na nie sam chciałbym się tak sponiewierać na przełajówce. Proszę państwa, tak się buduje markę zawodów rowerowych. Galeria z mocną sugestią przełączenia przeglądarki w tryb pełnoekranowy TUTAJ.

3. Dorzuć swoje trzy grosze

Po udanych akcjach crowdfundingowych Huzar Bike Academy czy Warszawskiego Klubu Kolarskiego, kolejna szkółka kolarska chce w ten sposób zebrać fundusze na teamowego busa. Tym razem o wsparcie prosi Wieruszowski Klub Kolarski. Swoje trzy grosze (albo więcej) możecie dorzucić w systemie „Polak Potrafi” a dokładnie tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/wieruszowski-klub-kolarski

https://www.youtube.com/watch?time_continue=143&v=lBpc2uEB5CA

4. Zaproszenie na nocny wyścig

Parę dni temu pisałem o poszukiwaniu imprez rowerowych, które czymś się wyróżniają. W odpowiedzi zgłosili się do mnie organizatorzy łódzkiego „Night Race”. To szosowe kryterium, otwarte dla amatorów, które rozegrane zostanie 07.10, czyli w następny Piątek . Start przy ul. Informatycznej o godz. 20.00, zatem już po zmroku. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://biketimeteam.pl/night-race/

TWOJA MARKA W LOVEROVE?
ZOBACZ, JAK TO ZROBIĆ!


Opublikowano

w

przez

Tagi: