fbpx
loverove

L?verove 3.10.2014

Loverove na piąteczek. Nieco luźniej i popowo, ale dla równowagi na dole znajdziecie ciekawy tekst o finansach PZKol.

1. Kolarski Gaultier

Znany projektant sięgnął po kolarskie inspiracje. Część jego nowej kolekcji wiosna/lato 2015 nawiązuje do strojów nieistniejących już drużyn, m.in Colnago Del Tongo, w której jeździli Czesław Lang i Lech Piasecki w latach osiemdziesiątych XXw.

Deltongo maillot.svg
Deltongo maillot” by Plain_maillot.svg: Gothmog
derivative work: Gothmog (talk) – Plain_maillot.svg. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons.

gaultier1

 

gaultier2

Całą kolekcję możecie zobaczyć w brytyjskim Vogue

2. Fanarty dla Wiggo

Kibice szlachcica na rowerze, mistrza świata w jeździe na czas nie próżnują. A gdzie są fani „Kwiato”?

 3. Konkretne kwoty

O tym, ile potrzebuje Polski Związek Kolarski, by #renesanspolskiegokolarstwa faktycznie doszedł do skutku przeczytacie w artykule Bartosza Rainki na stronie Eurosportu.

Related posts
Recenzje

Bikes vs Cars

Dokument z 2015r pokazuje jak światowe aglomeracje radzą sobie z zanieczyszczeniem powietrza, korkami i wypadkami w ruchu drogowym. Odpowiedzią na te problemy ma być (oczywiście) rower.
Read more
CasualIn mind

Trzecia rewolucja rowerowa dzieje się teraz.

W obliczu pandemii koronawirusa ludzie na całym świecie masowo przesiadają się na rowery. Kolejne miasta wprowadzają rozwiązania ułatwiające przemieszczanie się przy pomocy tego nie tylko ekologicznego, ale też zdrowego środka transportu. O tym, że Światowy Dzień Roweru 3. czerwca ma szansę stać się naszą codziennością, rozmawiałem z jego pomysłodawcą, profesorem Leszkiem Sibilskim.
Read more
Casual

#WorldBicycleDay - Światowy Dzień Roweru

Organizacja Narodów Zjednoczonych pochyla się nad różnymi, ważnymi tematami. Wśród licznych gestów, jakie wyraża społeczność międzynarodowa znalazło się miejsce dla roweru. 3 czerwca został ustanowiony ?światowym dniem roweru? i choć to święto nowe, rezolucja ONZ,…
Read more