fbpx

Loverove 11.04.2017

Loverove na wtorek – świetne zdjęcia z Paryż Roubaix i podsumowanie kariery Toma Boonena. Zrób sobie przerwę na kawę i oglądaj, oglądaj, oglądaj…

1. Top galeria z Paryż-Roubaix

Tym razem w wyborze cyclingtips więcej kadrów od Kristofa Ramona niż od Gruberów. I dobrze, bo więcej mamy tego, co wokół wyścigu niż samych ujęć kolarzy. Prawie, jakbyśmy tam byli!

2. Tom Boonen – kariera na zdjęciach

27 ujęć Toma Boonena, o którym w ostatnich dniach powiedziano więcej niż wiele. Zobaczcie, jak rozwijał się jego talent, od mistrzostw świata U23 w 2001r, przez kolejne wygrane klasyki, tęczową koszulkę i rywalizację z Fabianem Cancellarą.

3. Cisowianka Road Tour 2017

Zobaczcie zapowiedź tej ciekawej serii wyścigów szosowych dla amatorów i mastersów:

W ramach tegorocznej serii organizowanej przez ekipę Cezarego Zamany będziecie mogli pościgać się aż osiem razy. Na szczególną uwagę zasługuje etapówka towarzysząca wyścigowi UCI kategorii 2.1, Szlakiem Walk Majora Hubala (pisałem o niej TUTAJ) a z kolei w Radzyminie będziecie mogli poczuć klimat wiosennych klasyków, ponieważ część trasy prowadzić będzie szutrowymi drogami. Prawie jak Strade Bianche :)

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.tour.zamanagroup.pl/

4. Zwierzę dnia

Nie tak spektakularne jak zazwyczaj, ale fakt, że pół godziny od krakowskiego rynku można poczuć klimat górskiej wycieczki zasługuje na uwagę. Zatem tym razem w roli głównej owce, do tego eksperymentalne ;)

https://www.instagram.com/p/BSqiJnND0Va/?

I tak, właśnie teraz możecie polubić mój profil na instagramie.


Opublikowano

w

przez