fbpx
loverove

Loverove 16.02.2017

Czwartkowe loverove z zacnym zestawem kolarskich newsów:

1. Rower dnia

Trek wykorzystuje powrót Alberto Contadora do rowerów tej marki. Model Emonda przygotowany w ramach „Project One”, celebrujący dotychczasowe osiągnięcia hiszpańskiego kolarza prezentuje się znakomicie.

 

2. Gotuj i jedz jak Team Sky

Brytyjski zespół przeznacza prawie 700tys Euro rocznie na marketing. W ramach tego rozpoczął produkcję wideo… kulinarnych. Zobaczcie szybkie przepisy na omlet oraz regeneracyjne muesli:

3. Tyle mamy klubów kolarskich

Tyle, czyli 294, zarejestrowanych w sezonie 2016. Jak myślicie, to dużo, czy mało?

Zgodnie z danymi udostępnianymi przez PZKol, w tychże 294 klubach zrzeszonych było 3937 zawodników. A realnie mniej, bo część licencji to kolarze „niestowarzyszeni”. Tak czy inaczej, przypada nieco ponad 13 zawodników na klub.

Related posts
In mind

Pumptrack przy każdym orliku?

Pora na zwrot polskiego kolarstwa w stronę bardziej dostępnego, tańszego, atrakcyjnego i przynoszącego więcej korzyści. Budujmy pumptracki!
Read more
In sportKlasyki

Wiosenny rant

Wiosna. Wiatr. Idealna pora, by ustawić wachlarz i zerwać rywali z koła. Rant to jednak nie tylko formacja w kolarskim peletonie, ale i klasyczna tyrada na określony temat. A tematów się uzbierało, oj uzbierało. Patriotyczna…
Read more
In sport

O czym nie pisałem w styczniu?

Początek roku to od kilku lat początek sezonu. Tak naprawdę angażuje nas tylko częściowo. Postanowiłem więc, razem z kolarzami kumulować siły i zebrać najważniejsze wydarzenia w jedną całość. Zatem przed Wami kolarskie wydarzenia stycznia, o…
Read more