fbpx
loverove

Loverove 10.02.2017

Loverove na piątek z pełnym przeglądem rowerowych newsów: miasto, trening, wywiad i ekstrema. Lecimy!

1. Winter Cycling to Work Day – to dziś!

Przyjechaliście na rowerze do pracy? Jeśli nie, cóż, tak czy inaczej możecie to nadrobić w poniedziałek. Jeśli tak, to pora na działalność edukacyjną. Dla sporej części „biurowej klasy średniej” rower to wciąż aktywność związana z wiosną a niewielki mróz powoduje pytania „ale jak to”.

2. To jak to w końcu jest z pływaniem dla kolarzy?

Wolno? Nie wolno? Służy? Nie służy? Możecie mieć różne zdanie na temat skuteczności Richiego Porte, ale nawet, jeśli nie wygrał jeszcze wielkiego touru (a może nie wygra nigdy?), to jeden z najlepszych kolarzy specjalizujących się w etapówkach.  I zimą trenuje na basenie:

3. Cyclingtips rozmawia z Katarzyną Niewiadomą

Wygląda na to, że „hype” na Katarzynę Niewiadomą trwa. Za naszą zawodniczkę tym razem zabrała się redakcja Cyclingtips. Wywiad z gwiazdą kobiecego peletonu możecie przeczytać tutaj. 

4. Najszybszy, fabryczny rower na świecie?

Max Stöckl w grudniu wsiadł na „fabrycznego” Mondrakera Summum Carbon Pro, znalazł stosowne zbocze na pustyni Atacama o nachyleniu 45 stopni i zjechał z niego osiągając maksymalną prędkością 167km/h. Akcję oczywiście wspierał Red Bull, bo któż by inny.

W całej sprawie najfajniejsze jest to, że w zasadzie, mając wolne 20tys PLN możecie kupić sobie taki rower i zmierzyć się z rekordem Stöckla. O ile oczywiście macie dość umiejętności i odwagi.

Bo ja to bym raczej się bał :)

Related posts
In sport

Mistrz na trudne czasy

Julian Alaphilippe, Anna van der Breggen i Wout van Aert to największe gwiazdy pandemicznych mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. W tle mieliśmy nie tylko genialne widoki, ale też bardzo dobrą jazdę Michała Kwiatkowskiego i Katarzyny Niewiadomej.
Read more
HerosiIn sportKlasyki

Top 6 zwycięstw Katarzyny Niewiadomej

Jeśli ktoś zapyta was o najlepszych polskich kolarzy szosowych, jednym tchem obok Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki powinniście wymieniać Katarzynę Niewiadomą. A kto wie, może już wkrótce nie tylko obok, ale w pierwszej kolejności. Zawodniczka…
Read more
loverove

Loverove 10.03.2017

Loverove na piątek z dobrym zestawem newsów, specjalnie dla Was: 1. Talent Katarzyny Niewiadomej Nie, nie tylko kolarstwo. To już wiemy. Nasza zawodniczka potrafi też świetnie opowiadać o kolarstwie, swoich wrażeniach z wyścigów czy współpracy w…
Read more