fbpx
loverove

Loverove 18.10.2016

Codzienna porcja rozrywki dla fanów kolarstwa, specjalnie dla Was:

1. Tak bardzo gorąco, czyli galeria z mistrzostw świata

Upał, omdlenia i tysiące zużytych bidonów. Wszystko, co najlepsze z właśnie zakończonej walki o tęczowe koszulki w tej galerii.

2. Czym się różni Katar od Belgii

Czyli dwa zdjęcia, które pokazują, dlaczego organizacja wydarzeń sportowych gdy jedynym kryterium wyboru lokalizacji są finanse nie jest najlepszym pomysłem:

3. Rozpoznaj, czyj to rower

Czyli dość prosty quiz z okazji prezentacji trasy Tour de France. 12/12 jest całkowicie do zrobienia, zwłaszcza, że każdy z tych sprzętów to charakterystyczny „custom”.

Related posts
In sport

Mistrz na trudne czasy

Julian Alaphilippe, Anna van der Breggen i Wout van Aert to największe gwiazdy pandemicznych mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. W tle mieliśmy nie tylko genialne widoki, ale też bardzo dobrą jazdę Michała Kwiatkowskiego i Katarzyny Niewiadomej.
Read more
In sport

Ranking mistrzów świata, edycja 2019

Alejandro Valverde kończy sezon w tęczowej koszulce z kilkoma wartościowymi wynikami na koncie. Choć nie było mu łatwo jako zawodnikowi pod specjalnym nadzorem, ostatecznie nie dał się pokonać ?klątwie? i jest jednym z najlepszych championów…
Read more
DopingHerosiIn sport

Piękny dzień dla Valverde, średni dzień dla kolarstwa.

Po piętnastu sezonach od zdobycia pierwszego medalu szosowych mistrzostw świata Alejandro Valverde, w wieku 38 lat w końcu wygrał wyścig o tęczową koszulkę. Gdyby nie kilka detali byłaby to inspirująca historia o talencie, wytrwałości i…
Read more