loverove

Loverove 23.03.2016

Loverove na środę z dobrym zestawem rowerowych newsów.

1. Awans w rankingu, Rio bliżej

UCI w końcu opublikowała ranking MTB. Polki awansowały na dziewiąte miejsce, co daje reprezentacji dwa miejsca w wyścigu XCO na Igrzyskach w Rio de Janeiro. Panowie póki co na pozycji 25, czyli bez olimpijskiej nominacji. Pełny ranking znajdziecie tutaj. 

2. Dziesięć dobrych sposobów na regenerację po treningu

Które z nich stosujecie? Macie jakieś swoje tajne metody na poprawienie wypoczynku?

3. Czy brukowane klasyki będą festiwalem nowości sprzętowych?

Dopuszczone przez UCI hamulce tarczowe póki co nie są szczególnie popularne w World Tourze. Wiele ekip planowało debiut “dysków” podczas brukowanych klasyków. Pewną zapowiedź wrzucił na Twittera Fernando Gaviria. Czy to zdjęcie prezentuje Specializeda Viasa w wersji “disc”?

Related posts
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more
In mindIn sport

Czy kolarstwo jest gotowe na ściganie indoor?

Bez względu na to, czym zakończy się epidemia wirusa: kryzysem, rewolucją czy jeszcze większą dominacją najbogatszych korporacji, sport w końcu wróci. Rywalizacja online jest jedną z możliwości, pytanie tylko, czy kolarstwo jest na nią gotowe?
Read more
In sport

Jak mocny jest mocny amator?

Mistrzostwa Polski XCO były okazją by pochylić się nad poziomem sportowym polskich amatorów. Wniosek jest prosty: jeśli chcesz się ścigać z amatorami, musisz być zwierzęciem. Trasa na Kazurze Jak to mawiają ?warunki są takie same…
Read more