fbpx
loverove

Loverove 23.03.2016

Loverove na środę z dobrym zestawem rowerowych newsów.

1. Awans w rankingu, Rio bliżej

UCI w końcu opublikowała ranking MTB. Polki awansowały na dziewiąte miejsce, co daje reprezentacji dwa miejsca w wyścigu XCO na Igrzyskach w Rio de Janeiro. Panowie póki co na pozycji 25, czyli bez olimpijskiej nominacji. Pełny ranking znajdziecie tutaj. 

2. Dziesięć dobrych sposobów na regenerację po treningu

Które z nich stosujecie? Macie jakieś swoje tajne metody na poprawienie wypoczynku?

3. Czy brukowane klasyki będą festiwalem nowości sprzętowych?

Dopuszczone przez UCI hamulce tarczowe póki co nie są szczególnie popularne w World Tourze. Wiele ekip planowało debiut „dysków” podczas brukowanych klasyków. Pewną zapowiedź wrzucił na Twittera Fernando Gaviria. Czy to zdjęcie prezentuje Specializeda Viasa w wersji „disc”?

Related posts
In sportRecenzje

Cały sezon z AiTrainer

W sezonie 2021 trenowałem pod wirtualnym okiem algorytmów aplikacji AiTrainer. Realizacja planów treningowych układanych przez “wirtualnego” doradcę była ciekawym doświadczeniem i dała całkiem niezłe efekty.
Read more
In sport

Inpeak Trainer - jak się trenuje z planem układanym przez AI?

Czy da się trenować z planem układanym nie przez trenera a przez algorytm? Jak sprawdza się trening oparty o działanie AI? Testuję platformę treningową Inpeak Trainer i dzielę się z Wami swoimi wrażeniami oraz efektami tego eksperymentu.
Read more
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more