fbpx
loverove

Loverove 18.03.2016

Kolejny dobry zestaw rowerowych newsów. Dzień bez loverove to dzień stracony ;)

1. SRAM żegna przednie przerzutki

W rowerach MTB. Monstrualne kasety 11-50 nadchodzą… Czego by o tym nie sądzić ważne jest jedno. Marka ze swojej słabości (gorsze od konkurencyjnych przednie przerzutki i zębatki) zrobiła atut, prezentując ich brak jako „wartość dodaną”.

2. Peter Sagan mówi (z uroczym akcentem): „I am Specialized”

Znakomite!

3. Najcięższy rower świata

waży 860kg i w zasadzie wygląda jak traktor. Cóż, jeśli nie możesz wygrać siedem razy Tour de France, zawsze możesz pobić inny rekord.

 

Related posts
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Kto wygra Tour de France 2020 i dlaczego?

Ineos Grenadiers kontra Jumbo – Visma. Przy sile ognia tych dwóch latających fortec pozostałe drużyny i ich liderzy pozostają nieco w cieniu, ale to nie znaczy, że w kluczowych momentach nie przejmą inicjatywy i nie…
Read more
CasualRecenzje

Peter Sagan. Mój świat

Największa gwiazda współczesnego peletonu opowiada o swoim podejściu do kolarstwa. I do życia trochę też. Choć to wciąż ?sportowa biografia?, skutecznie wymyka się schematom obciążającym tego typu publikacje i dzięki temu pozytywnie zaskakuje. Gdy ?The…
Read more