fbpx
loverove

Loverove 10.12.2015

Czwartkowe loverove, jak ten czas pędzi!

1. Lans dnia

Marcel Kittel znany jest z wybitnych umiejętności sprinterskich, ale też z dbałości o modną fryzurę. Specialized jest w awangardzie producentów stawiających aerodynamikę. Jak połączyć te dwie pasje?

2. Rower-gigant

Emerytowany superkoszykarz, Shaquille O?Neal (45l. ;) ), mający 216cm wzrostu dostał nowy rower od marki DirtySixer. Sprzęt, by zachować jakkolwiek sensowne proporcje ma koła w rozmiarze 36″

3. Jak ćwiczą zawodowcy?

Nathan Haas z Cannondale-Garmin pokazuje, co zimą robi na siłowni. Wideoporarnik znajdziecie poniżej, natomiast tekstową wersję porad z opisem przykładowych ćwiczeń i ilości powtórzeń tutaj.

Related posts
In sportRecenzje

Cały sezon z AiTrainer

W sezonie 2021 trenowałem pod wirtualnym okiem algorytmów aplikacji AiTrainer. Realizacja planów treningowych układanych przez “wirtualnego” doradcę była ciekawym doświadczeniem i dała całkiem niezłe efekty.
Read more
In sport

Inpeak Trainer - jak się trenuje z planem układanym przez AI?

Czy da się trenować z planem układanym nie przez trenera a przez algorytm? Jak sprawdza się trening oparty o działanie AI? Testuję platformę treningową Inpeak Trainer i dzielę się z Wami swoimi wrażeniami oraz efektami tego eksperymentu.
Read more
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more