loverove

Loverove 10.12.2015

Czwartkowe loverove, jak ten czas pędzi!

1. Lans dnia

Marcel Kittel znany jest z wybitnych umiejętności sprinterskich, ale też z dbałości o modną fryzurę. Specialized jest w awangardzie producentów stawiających aerodynamikę. Jak połączyć te dwie pasje?

2. Rower-gigant

Emerytowany superkoszykarz, Shaquille O?Neal (45l. ;) ), mający 216cm wzrostu dostał nowy rower od marki DirtySixer. Sprzęt, by zachować jakkolwiek sensowne proporcje ma koła w rozmiarze 36″

3. Jak ćwiczą zawodowcy?

Nathan Haas z Cannondale-Garmin pokazuje, co zimą robi na siłowni. Wideoporarnik znajdziecie poniżej, natomiast tekstową wersję porad z opisem przykładowych ćwiczeń i ilości powtórzeń tutaj.

Related posts
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more
In mindIn sport

Czy kolarstwo jest gotowe na ściganie indoor?

Bez względu na to, czym zakończy się epidemia wirusa: kryzysem, rewolucją czy jeszcze większą dominacją najbogatszych korporacji, sport w końcu wróci. Rywalizacja online jest jedną z możliwości, pytanie tylko, czy kolarstwo jest na nią gotowe?
Read more
In sport

Jak mocny jest mocny amator?

Mistrzostwa Polski XCO były okazją by pochylić się nad poziomem sportowym polskich amatorów. Wniosek jest prosty: jeśli chcesz się ścigać z amatorami, musisz być zwierzęciem. Trasa na Kazurze Jak to mawiają ?warunki są takie same…
Read more