fbpx
loverove

Loverove 22.07.2015

Loverove na środę. Jest co oglądać!

1. Wjeżdżamy w Alpy, spójrzmy wstecz na Pireneje

Rewelacyjna galeria od Stravy. Po prostu włączcie pełny ekran i podziwiajcie!

2. Liczby dnia

W dniu przerwy zespół Sky udostępnił część danych z etapu do La Pierre-Saint Martin. Chris Froome pokonał finałowy podjazd o długości 15,3km ze średnią mocą 414w i VAM 1606m/h, co przełożyło się na czas 41’30”. Więcej danych znajdziecie np. w Cycling Weekly.

3. Marginal gains w kuchni

Global Cycling Network z wizytą w obwoźnej kuchni i jadalni zespołu Sky. „Obrandowane” jest tam wszystko: od sokowirówki po oliwę (którą produkuje były kolarz, Dario Cioni) a słynna „linia oddzielająca zwycięstwo od przegranej” znajduje się nawet na ekspresie do kawy. Imponujące, choć wulgarne.

4. Charytatywne Post Scriptum

Wyprawa „W protezie na rowerze” to tysiąc kilometrów po polskich szosach przejeżdżane w celu zebrania środków dla jednego z podopiecznych fundacji „Krok do Marzeń”. Zostałem poproszony o udostępnienie, co też właśnie robię :)

Related posts
Casual

Marginal gains dla amatora?

Aerodynamika, pozycja, liczenie gramów, sekund, ułamków kątów? Tak, to wszystko ma niezaprzeczalny sens, ale w piramidzie potrzeb ważniejsze są podstawy. Czy ?marginal gains? dla amatora może być czymś więcej, niż tylko zabawą? Aix? tenen els…
Read more
loverove

Loverove 04.11.2016

Loverove na piątek: kolarska moda, marginal gains i imponujące wideo. 1. Najnudniejsza koszulka dnia Team Sky kończy współpracę z Raphą i rozpoczyna z Castelli. W związku z tym zaprezenotwano nowy strój brytyjskiej supergrupy. Koszulka zachowuje…
Read more
loverove

Loverove 22.08.2016

Poolimpijskie loverove pełne emocji związanych z występami Polaków. A do tego wracamy do tematyki poszukiwania „marginal gains”: 1. Lider dnia Tego jeszcze nie grali. Michał Kwiatkowski jest pierwszym Polakiem, który został liderem Vuelta a Espana….
Read more