fbpx
loverove

L?verove 18.09.2014

Loverove, edycja urban. Uczniowie, studenci, wypożyczalnie rowerów miejskich. Jak co jesień, ruch robi się spory.

1. Trzecia część quizu

„Na rowerze zgodnie z prawem”. W linku znajdziecie również część 1. i 2. Sprawdź, czy jeździsz „jak prawodawca przykazał”.

2. Rowerowa Szkoła

Projekt promujący dojazdy rowerem do szkoły oraz warsztaty z bezpiecznego poruszania się po mieście. Masz dziecko w wieku szkolnym? Sam jesteś nauczycielem/nauczycielką? Przyjrzyj się temu.

3. Najlepsze rowerowe stylizacje na lookbooku

Czyli cycle chic zawsze w cenie.

Related posts
Recenzje

Bikes vs Cars

Dokument z 2015r pokazuje jak światowe aglomeracje radzą sobie z zanieczyszczeniem powietrza, korkami i wypadkami w ruchu drogowym. Odpowiedzią na te problemy ma być (oczywiście) rower.
Read more
CasualIn mind

Trzecia rewolucja rowerowa dzieje się teraz.

W obliczu pandemii koronawirusa ludzie na całym świecie masowo przesiadają się na rowery. Kolejne miasta wprowadzają rozwiązania ułatwiające przemieszczanie się przy pomocy tego nie tylko ekologicznego, ale też zdrowego środka transportu. O tym, że Światowy Dzień Roweru 3. czerwca ma szansę stać się naszą codziennością, rozmawiałem z jego pomysłodawcą, profesorem Leszkiem Sibilskim.
Read more
Casual

#WorldBicycleDay - Światowy Dzień Roweru

Organizacja Narodów Zjednoczonych pochyla się nad różnymi, ważnymi tematami. Wśród licznych gestów, jakie wyraża społeczność międzynarodowa znalazło się miejsce dla roweru. 3 czerwca został ustanowiony ?światowym dniem roweru? i choć to święto nowe, rezolucja ONZ,…
Read more