fbpx

Loverove 04.10.2017

Trochę ładnie, trochę paskudnie, trochę poważnie i trochę niepoważnie. Środowe loverove z rowerowymi wideo i newsami specjalnie dla Was:

Azerbejdżan na rowerze

Kraj, o którym mamy minimalną wiedzę od strony miejsc, w których można pojeździć na rowerze górskim prezentuje się imponująco. Kilkunastominutowa wizyta w Azerbejdżanie wraz z czeskimi zawodnikami inspiruje i relaksuje:

Rodzinna tragedia: jaki ojciec, taki syn

Raimondas Rumsas w latach ’90 XXw brylował w polskiej grupie „Mróz”, następnie wyjechał do Włoch i w barwach Lampre zajął trzecie miejsce w Tour de France 2002 a niemal równocześnie w samochodzie jego żony znaleziono sporo środków dopingujących. Rok później udowodniono, że w czasie Giro d’Italia stosował EPO, co nie było niczym nietypowym w tamtych czasach. Litwin nie porzucił roweru, ścigając się we włoskich zawodach dla amatorów. W ślady ojca poszło również dwóch synów: Linas i Raimondas jr. Wiosną tego roku Linas, który był młodzieżowym mistzem Litwy zasłabł a dwie godziny później zmarł. Śledztwo włoskiej prokuratury kieruje podejrzenia w stronę ojca, mającego handlować środkami dopingującymi, które mogły spowodować śmierć młodego Rumsasa. Na domiar złego, zaledwie kilka dni temu drugi z braci, Raimondas junior, został przyłapany na stosowaniu GHRP-6, peptydu stymulującego wytwarzanie hormonu wzrostu. Na używaniu GHRP-6 przyłapani zostali w tym roku Samuel Sanchez oraz Nicola Ruffoni i Stefano Pirazzi. Pirazzi właśnie został ukarany czteroletnią dyskwalifikacją.

Plakat dnia, czyli rusza przełajowy Puchar Polski

Z logotypami sponsora związku, „Orlenu” rusza nowy sezon Pucharu Polski CX. Zabawa zacznie się w Lublinie, już w ten weekend od lubianego wyścigu „Godzina w Piekle”. Życząc organizatorom i zawodnikom powodzenia, przy okazji prezentuję plakat imprezy, który, hmm… jest… no dobra. Kto jest w stanie przeczytać zawarte na nim informacje?

Słoń na trenażerze

A dla rozluźnienia atmosfery, jak w nagłówku, słoń na trenażerze. Enjoy!

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: