fbpx

Loverove 03.10.2017

Loverove na wtorek z transferowymi newsami, odrobiną bikeporn, garścią porad oraz wideo dla niszczycieli sprzętu. Miłej przerwy na kawę :)

Tradycyjne sposoby na mycie roweru?

Odtłuszczacze, magiczne pianki i płyny? Cóż, jeszcze nie tak dawno rowery czyściło się zupełnie inaczej. Ekipa GCN mierzy się z mitami o myciu sprzętu, choć mam jedną uwagę: za wiele brudu to tam nie widać ;)

Polskie transfery – całkiem ekscytujące

Po pierwsze: Małgorzata Jasińska zmienia Cylance Pro Cycling na nowo powstający Team Movistar. Hiszpańska ekipa World Tour z wieloletnią tradycją w sezonie 2018 uruchamia damski oddział.

Po drugie: Przemysław Kasperkiewicz podpisał dwuletni kontrakt z francuską ekipą Delko Marseille Provence KTM. Choć dwudziestotrzyletni zawodnik był pod koniec tego sezonu na stażu w worldtourowym Quick Stepie, miejsce dla siebie znalazł we francuskiej drużynie prokontynentalnej. W obecnych czasach dwuletnia umowa to jednak cenna rzecz, tym bardziej, że program startów zespołu z Marsylii powinien mu odpowiadać.  Delko Marseille Provence KTM często dostaje „dziką kartę” na imprezy organizowane przez ASO, ma również bogaty plan w wysoko punotowanych wyścigach w całej Europie.

Po trzecie do CCC Sprandi Polkowice dołącza Marko Kump. To dobry sprinter, który radzi sobie również w klasykach. Słoweniec, który ostatni sezon ścigał się w UAE Emirates będzie wzmocnieniem polskiej drużyny obok Pawła Cieślika i Amaro Manuela Antuesa.

Tylko pod górę

Cycling Weekly przygląda się rowerom używanym przez specjalistów szosowych uphilli. To dość popularna forma kolarskiej rozrywki na Wyspach a sprzęt, na którym jeździ czołówka jest prawdziwie wyjątkowy. Fani tunningu i odchudzania rowerów znajdą tam wiele inspiracji. Klik :)

Przetestuj swój karbon

Jeśli uważasz, że kompozytowe obręcze są słabe i delikatne, Danny MacAskill wyprowadzi cię z błędu. Santa Cruz zatrudnił zawodnika, by ten poznęcał się nad ich sprzętem. Efekt? Zobaczcie sami:


Opublikowano

w

przez

Tagi: