fbpx

Loverove 29.09.2017

Piątkowe loverove z dużą porcją rowerowego wideo, specjalnie dla Was:

Czy rozpoznajesz tego kolarza?

Ekipa GCN znów przebiera się za gwiazdy peletonu. Tym razem jest łatwiej, bo poza charakterystycznymi strojami w tle deklamowane są wierszyki na temat naszych bohaterów. Odgadnąć 10/10 nie jest trudno, ale i tak zabawa jest niezła:

Trzeba przyznać, że poprzednia wersja była o wiele trudniejsza:

Prezent dla Marty Turoboś

„CST Riders” przedstawia Martę Turoboś, specjalistkę wyścigów XCE i nie tylko. Bardzo przyjemne w odbiorze wideo, świetna pamiątka dla zawodniczki i dobry materiał promujący markę. Tak trzymać!

Kolejne wzmocnienie CCC Sprandi Polkowice

Do „pomarańczowej” ekipy dołącza Paweł Cieślik. Doświadczony (rocznik 1986) zawodnik powraca na poziom prokontynentalny po sezonie spędzonym w czeskim zespole Elkov-Author. Choć najlepsze wyniki notował głównie w wyścigach w Europie środkowej, warto odnotować 14. miejsce w Tour de Suisse 2016, gdzie był najlepszym kolarzem Verva ActiveJet, wyprzedzając takie nazwiska jak Geraint Thomas, Jan Polanc czy Frank Schleck.

Jest nowe GoPro

W sumie, to mnie mało interesuje, ponieważ nie mam kamery sportowej a w budżecie wyższe priorytety ma, hm, wszystko ;), nie mam też pojęcia, czym różnią się kolejne generacje, ale tak czy inaczej GoPro to historia sukcesu marki produkującej sprzęt outdoorowy, zmiana w relacjonowaniu kolarstwa, zarówno górskiego, ekstremalnego jak i szosowego. Możliwości nowego HERO 6 możecie obejrzeć na wideo poniżej. Już teraz brud na waszych rowerach będzie widoczny lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!


Opublikowano

w

przez

Tagi: