fbpx

Loverove 16.06.2017

Loverove na piątek z dobrym zestawem kolarskich newsów, specjalnie dla Was:

1. Cały – TAK CAŁY – Tour de France w Eurosporcie

https://twitter.com/wg_circle/status/875294914451517441

Eurosport pokaże każdą minutę tegorocznej Wielkiej Pętli. To około 90 godzin relacji na żywo. Po dotychczasowych próbach z wybranymi etapami, przez najbliższe trzy lata całość wyścigu będzie pokazywana live od startu do mety! To świetna okazja, by jeszcze więcej dowiedzieć się o kolarstwie. A tymczasem, szanownym komentatorom Eurosportu życzę zdrowia i wytrwałości. Bo to nie lada wyzwanie!

Więcej informacji tutaj.

2. 120km/h to za mało

120,1km/h na zjeździe z przełęczy Simplon, które osiągnął Maciej Bodnar to wyraźnie mniej, niż w tym samym miejscu piątego etapu Tour de Suisse miał Kevin Reza z FDJ.

https://www.instagram.com/p/BVVQeToh4KG/

Brrrr….

3. Topowe szosówki 2018 już w peletonie

Kolejne marki przed Tour de France prezentują nowe wersje swoich okrętów flagowych i wsadzają na nie gwiazdy zawodowego peletonu. Zobaczcie więc obiekty pożądania każdego fana szosy. 

4. Bardzo różowy rower

Brytyjska marka rowerów Wyndy Milla nawiązała współpracę z zespołem F1: Sahara Force India. Sprzęt w teamowych, różowych barwach, ma pomagać kierowcom w utrzymaniu właściwej kondycji. Wśród kierowców F1 kolarstwo jest całkiem popularne, zapalonymi rowerzystami są m.in. Fernando Alonso (który myślał nawet o stworzeniu własnego teamu zawodowego) czy Jenson Button. Być może z całą sprawą wiąże się zamiłowanie do karbonu, który jest obecny i w F1 i na szosie ;) Tak czy inaczej, różowe rowery Wyndy Milla prezentują się całkiem ciekawie. Dodatkowo warto zauważyć, że wyposażony jest w nowe opony Pirelli.


Opublikowano

w

przez

Tagi: