fbpx
loverove

Loverove 07.06.2017

Środowe loverove, specjalnie dla Was :)

1. Dumoulin na zawsze z Sunweb?

https://twitter.com/roweryorg/status/872125755106488320

Choć Team Sunweb jest jedną z ekip World Touru z mniejszym budżetem a Tom Dumoulin to obecnie bardzo gorący towar na rynku transferowym, Holender, który większą część zawodowej kariery spędził w drużynie Iwana Spekenbrinka, znanej obecnie jako Team Sunweb, postanowił przedłużyć kontrakt aż do 2021r! Godna pochwały lojalność, która może przełożyć się na lepszą sytuację finansową całej ekipy. Zwycięzca Giro d’Italia 2017 będzie więc jeździł w Sunwebie lub jego dalszych inkarnacjach przynajmniej do swojej „trzydziestki” (urodził się w listopadzie 1990).

2. Jak naprawdę mocni są zawodowcy?

Ten artykuł cyclingtips dobitnie pokazuje, jak bardzo mocni są zawodowi kolarze. Także ci, których uznajemy za „słabych”.

3. Zjazd jest ok :)

Greg Minnaar i Tracey Hannah wygrali drugą eliminację zjazdowego Pucharu Świata w Fort William. Ponieważ nie ogarniam do końca kto, co i dlaczego, za to jestem w stanie docenić, jak bardzo światowa czołówka wymiata na wymagających trasach, nie pozostaje mi nic innego, niż podzielić się z Wami skrótami z ostatnich zawodów UCI: