fbpx

Loverove 07.03.2017

Wtorkowe loverove. Dużo sprzętu, zapowiedź Tirreno-Adriatico i złoto Anny Harkowskiej. Czego chcieć więcej?

1. Zwycięski rower Michała Kwiatkowskiego. I nie tylko…


Zdjęcia detali upaćkanego błotem roweru naszego mistrza. Sporo obrazków a do tego specyfikacja techniczna. Dla koneserów :)

A we wspólnej galerii Bikeradaru i cyclingnews znajdziecie sprzęt innych uczestników Strade Bianche. Jak zawsze w takich przypadkach warto zwracać uwagę na niestandardowe rozwiązania, które stosują zawodowcy by ułatwić sobie życie.

2. Tirreno – Adriatico – to już jutro!

Konkurencja dla Paryż-Nicea, gwiazdy na starcie, kilka ciekawych podjazdów, drużynowa oraz indywidualna czasówka a dla sprinterów test przed Mediolan-Sanremo. Czego chcieć więcej?

Siedem etapów zostanie rozegranych między 8 a 14 marca, o zwycięstwie powinien zadecydować etap z metą na podjeździe Terminillo (sobota, 11.03), ewentualnie finałowa jazda na czas (wtorek, 14.03). Na liście startowej m.in. Fabio Aru, Vincenzo Nibali, Thibaut Pinot, Nairo Quintana, Mikel Landa, Tom Dumoulin, Bauke Mollema, Peter Sagan a także Rafał Majka i Michał Kwiatkowski. Jest grubo!

3. Anna Harkowska z tęczową koszulką!


W cieniu Kwiatkowskiego, Niewiadomej, skoczków i lekkoatletów Anna Harkowska została mistrzynią świata w torowym parakolarstwie w konkurencji scratch. Wielkie gratulacje należą się naszej zawodniczce zarówno za przygotowanie odpowiedniej dyspozycji jak i za wytrwałość. Niepełnosprawnym sportowcom nie jest w naszym kraju zbyt łatwo a samo parakolarstwo kosztuje tyle samo a bywa, że i więcej niż zawodowo uprawiana szosa czy tor.


Opublikowano

w

przez

Tagi: