fbpx
loverove

Loverove 16.01.2017

Najlepsze zdjęcia, najlepsze rowery, zaczynamy nowy tydzień z loverove w najlepszym stylu!

1. Najlepsze zdjęcia 2016

Cyclingtips przyznało nagrody w konkursie „2016 Mark Gunter Photographer of the Year Awards”. Jurorami byli Graham Watson, Jered i Ashley Gruberowie oraz Kristof Ramon. 1200 zgłoszonych prac podzielono na trzy kategorie: profesjonalne, wykonane lustrzankami oraz wykonane telefonami i kamerami sportowymi. Galerię zwycięzców możecie zobaczyć TUTAJ.

W kategorii smartfonowo-kamerkowej drugie miejsce zajął Szymon Kotowski, dobrze znany jako „Szymonbike”, ze swoim firmowym ujęciem zza kierownicy szosówki. Jeśli uważacie, że to łatwe i takie zdjęcie może zrobić każdy (co poniekąd jest prawdą), to wiecie, „weźcie i zróbcie”. Zatem gratulacje nagrody, docenienia przez grono profesjonalistów i wypracowanie własnego, rozpoznawalnego stylu!

A jeśli Wam mało, to polecam galerie z nominacjami: Grahama Watsona, Gruberów i Kristofa Ramona. Jest co oglądać!

2. Wszystkie rowery World Touru 2017

Przynajmniej wczesnej fazy World Touru, ponieważ wraz z przechodzeniem kolejnych drużyn na hamulce tarczowe, sytuacja będzie się zmieniać. Tak czy inaczej, przed Tour Down Under, peleton UCI World Tour 2017 będzie wyglądał tak jak na tych zdjęciach. Są zbliżenia, są detale, fajni technikaliów zdecydowanie mają co oglądać!

3. Nowe rowery mistrzów świata

Peter Sagan w Australii testuje Specializeda Venge VIAS z hamulcami tarczowymi, choć sam jeszcze nie wie, na którym rowerze pojedzie w Tour Down Under (póki co w People’s Choice classic wybrał wersję obręczową). Tak czy inaczej, jego nowa, aerodynamiczna maszyna ma specjalne malowanie, waży 8,4kg (czyli 300g więcej niż w wersji z mechanicznymi szczękami) i jest całkiem ładna. Zwłaszcza z czarnymi kołami. Bo na złotych, cóż… Galerię z nowym „Specem” sagana znajdziecie TUTAJ.

Tymczasem Tony Martin, po przejściu z Etixx-Quickstep do Katusha-Alpecin zmienił Specializeda na Canyona. Mistrz Świata w jeździe na czas, znany z dopracowywania najmniejszych detali swojej pozycji na rowerze będzie w tym roku jeździł na Speedmaxie CF SLX. Detale tego sprzętu możecie zobaczyć TUTAJ.

 

ZOSTAŃ PATRONEM XOUTED

O tym, co to jest Patronite, do czego służy i czemu właściwie proszę Was o wsparcie przeczytacie tutaj. A klikając w banner poniżej możecie zobaczyć mój profil i zrobić zrzutę na dobrą treść o kolarstwie:
Zostań patronem XOUTED patronite.pl/xouted

Related posts
loverove

Loverove 03.07.2017

Poniedziałkowe loverove z całą masą zdjęć i wideo z Tour de France. Kolarski karnawał nabiera rozpędu! 1.  Trzy rzeczy, które zapamiętamy po 2. etapie TdF 2017 Marcel Kittel jest pierwszym kolarzem, który wygrał etap Tour de…
Read more
Bez kategoriiloverove

Loverove 30.06.2017

Piątkowe loverove. Zalewa nas żółć ;) 1. Skoncentrowani lecz uśmiechnięci Photo gallery: 2017 Tour de France team presentation in Düsseldorf, by @kristoframon #TDF2017 https://t.co/iUVS0TZzom pic.twitter.com/mdXfjdqtBG — CyclingTips (@cyclingtips) June 30, 2017 Czyli galeria zdjęć z…
Read more
loverove

Loverove 22.05.2017

Poweekendowe loverove, specjalnie dla Was: 1. Kraksy i ataki w Bergamo Dynamiczna końcówka, ataki Jungelsa i Nibalego oraz kilka, przykrych kraks. Etap do Bergamo przyniósł spodziewane emocje, do tego w pięknej scenerii. Na finałowych kilometrach…
Read more