loverove

Loverove 10.10.2016

Poniedziałkowe loverove, specjalnie dla Was:

1. Mistrzowskie drużyny

Etixx-Quickstep wśród mężczyzn oraz Boels Dolmans wśród kobiet to ekipy, które zwyciężyły w drużynowej jeździe na czas otwierającej szosowe mistrzostwa świata w Katarze. Skrót wydarzeń, który wystarczy za całą relację możecie zobaczyć tutaj:

Dramat przeżyła Anouska Koster z Rabo-Liv, która upadła i potłuczona a do tego w szoku i zmęczona upałem miała problem, by wsiąść na rower upadła po raz kolejny.

Jeśli macie wolne 3,5 godzinki, to całą rywalizację kobiet i mężczyzn znajdziecie na kanale UCI:

Dobra wiadomość w kontekście samych mistrzostw jest taka, że streaming live nie ma geoblokady :)

2. Zmiana kół w stylu F1

Tak to będzie wyglądało, gdy hamulce tarczowe i “sztywne osie” na dobre zagoszczą wśród zawodowców. Niki Terpstra, zwycięzca Paryż-Roubaix 2014 już trenuje ze swoim synem:

W sumie trzeba zmierzyć i porównać czas, ale niewykluczone, że elektryczna wkrętarka jako wyposażenie serwisu na zawodach może być dobrym pomysłem!

A jeśli chodzi o samego Terpstrę i jego syna, to Luka ewidentnie jest zaangażowany w to, co robi jego tata:

3. Jak wsiadać na rower?

Na rozpoczynający się sezon przełajowy jak znalazł, a tak naprawdę, to po prostu kolejna dawka rozrywki od ekipy GCN w ich najlepszym wydaniu:

Related posts
loverove

Loverove 08.07.2016

Piątkowe loverove to dobry pretekst by zrobić przerwę na kawę i przeglądnąć kolarskie newsy :) 1. Szósty etap Tour de France na świetnych zdjęciach Check out the stunning images from stage 6 of the 2016 Tour…
Read more
loverove

Loverove 23.06.2016

Czwartkowe loverove, codzienny zestaw rowerowych newsów, specjalnie dla Was:  1. Powrót dnia Takie historie pokazują piękno sportu. Maciej Bodnar, który doznał poważnej kontuzji (złamał szczękę!) podczas treningu przed Ronde van Vlaanderen przez co był na…
Read more
loverove

Loverove 12.05.2016

Loverove na czwartek: aerodynamiczna nowość, skuteczne porady i przedsmak Tour de France. Może być? 1. Coś jakby durszlak Cloud 352 to nowy model aerodynamicznego kasku hiszpańskiego producenta Catlike. Oferowany będzie z dwoma typami osłony, jedną…
Read more