fbpx
loverove

Loverove 10.10.2016

Poniedziałkowe loverove, specjalnie dla Was:

1. Mistrzowskie drużyny

Etixx-Quickstep wśród mężczyzn oraz Boels Dolmans wśród kobiet to ekipy, które zwyciężyły w drużynowej jeździe na czas otwierającej szosowe mistrzostwa świata w Katarze. Skrót wydarzeń, który wystarczy za całą relację możecie zobaczyć tutaj:

Dramat przeżyła Anouska Koster z Rabo-Liv, która upadła i potłuczona a do tego w szoku i zmęczona upałem miała problem, by wsiąść na rower upadła po raz kolejny.

Jeśli macie wolne 3,5 godzinki, to całą rywalizację kobiet i mężczyzn znajdziecie na kanale UCI:

Dobra wiadomość w kontekście samych mistrzostw jest taka, że streaming live nie ma geoblokady :)

2. Zmiana kół w stylu F1

Tak to będzie wyglądało, gdy hamulce tarczowe i „sztywne osie” na dobre zagoszczą wśród zawodowców. Niki Terpstra, zwycięzca Paryż-Roubaix 2014 już trenuje ze swoim synem:

W sumie trzeba zmierzyć i porównać czas, ale niewykluczone, że elektryczna wkrętarka jako wyposażenie serwisu na zawodach może być dobrym pomysłem!

A jeśli chodzi o samego Terpstrę i jego syna, to Luka ewidentnie jest zaangażowany w to, co robi jego tata:

3. Jak wsiadać na rower?

Na rozpoczynający się sezon przełajowy jak znalazł, a tak naprawdę, to po prostu kolejna dawka rozrywki od ekipy GCN w ich najlepszym wydaniu:

Related posts
HerosiRecenzje

GCN+ Legends. Kolarskie comfort food.

Sprawdzony format “co robią teraz gwiazdy z przeszłości” podany w eleganckiej i przyjemnej formie przez ekipę Global Cycling Network. Seria “Legends” przybliża postaci wielkich mistrzów i pokazuje ich nieustającą miłość do kolarstwa. Daniel Lloyd oraz…
Read more
loverove

Loverove 08.07.2016

Piątkowe loverove to dobry pretekst by zrobić przerwę na kawę i przeglądnąć kolarskie newsy :) 1. Szósty etap Tour de France na świetnych zdjęciach Check out the stunning images from stage 6 of the 2016 Tour…
Read more
loverove

Loverove 23.06.2016

Czwartkowe loverove, codzienny zestaw rowerowych newsów, specjalnie dla Was:  1. Powrót dnia Takie historie pokazują piękno sportu. Maciej Bodnar, który doznał poważnej kontuzji (złamał szczękę!) podczas treningu przed Ronde van Vlaanderen przez co był na…
Read more