fbpx

Loverove 05.10.2016

Dziś wyjątkowy dzień. Udało mi się dla Was zebrać cztery punkty Loverove z treściami przygotowanymi w Polsce. Oby tak dalej!

1. Poznajcie trailowe czworonogi

„Ruby the trail dog” to jeden z moich ulubionych profili na instagramie. Rudzielec biega z rowerami aż miło:

https://www.instagram.com/p/BKypQfRD1FB/

Poznajcie jego polskiego kolegę, Beethovena, border colie współpracującego z redakcją mtb-xc.pl. Nawet, jeśli nie zawsze lubicie to, co chłopaki piszą, teraz już nie macie wyboru!

2. Prawie świetny infomercial CST

CST Riders prezentuje swojego człowego kolarza, znakomitego zawodnika, Dariusza Batka. Jest naprawdę dobrze. Wideo w stylu tych, które zdobywają tysiące wyświetleń i uznanie zachodnich mediów. A sama postać zasłużona i ciekawa. Jedyna uwaga: w miejsce nieco pompatycznej muzyki warto dać jakiś minimalistyczny indie-pop i będzie idealnie. Tak czy inaczej – dobra robota!

3. Podziel się wycieczką

Było profesjonalnie, teraz będzie bardziej amatorsko. Jeden z czytelników napisał do mnie z pytaniem, czy nie wrzuciłbym jego filmiku z wycieczki do jednego z wydań loverove. Na początku byłem sceptyczny, ale przejrzałem materiał i… jest w porządku. Może Góry Świętokrzyskie Górami są bardziej z nazwy, ale traska zacna, zatem rzućcie okiem:

https://www.youtube.com/watch?v=u9pSvhWkb5s

4. Podia x Open

Tak, wiem, to po angielsku. Ale Podia.cc to angielsko-polski projekt realizowany w Krakowie i okolicach, dlatego Max z ekipą ma moje pełne wsparcie :) Zobaczcie ich najnowszy materiał dotyczący Open Cycles, ekskluzywnej marki rowerów powołanej przez twórców Cervelo i BMC:


Opublikowano

w

przez

Tagi: