fbpx

Loverove 08.08.2016

Pomedalowe, okołoolimpijskie loverove. Trochę śmieszne, trochę straszne.

1. Wywiad weekendu

Rafał Majka dziennikarzowi Telewizji Polskiej odpowiada po angielsku. Tłumaczy się zmęczeniem, ale cóż, chyba nie przywykł do tego, że ktoś go o coś pyta w ojczystej mowie ;)

2. Maratończyk weekendu


Peter Sagan do startu w XCO podczas Igrzysk w Rio przygotowuje się w USA. Jako jeden ze sprawdzianów wybrał… maraton mtb. Oczywiście go wygrał. Na dystansie 50km do pokonania miał ok 1100m przewyższenia. Dzień przed startem nie omieszkał odpowiednio się rozgrzać :)

3. Mem igrzysk, czyli Rafał Majka i jego nożyczki

Media uwielbiają takie historyjki. Rafał Majka i Piotr Wadecki dorabiający niedostarczony przez organizatorów numer startowy zapewne przejdą do annałów kolarskich anegdot. Cóż, życie. Ja tam zapamiętam super jazdę naszego kolarza ;)

https://twitter.com/kaliszpiotr/status/762027270349418496

4. Tutaj NIE będzie wideo

Upadek Nibalego i Henao zakończył się złamanym obojczykiem i pękniętą miednicą. Richie Porte ma złamaną łopatkę. Annemiek van Vleuten uderzając głową w krawężnik przypomniała najtragiczniejsze chwile w historii kolarstwa. Na szczęście wygląda na to, że z dramatycznie wyglądającej kraksy wyszła ze wstrząsem mózgu i pęknięciami kręgosłupa. Staram się trzymać standardy. Zdjęć i wideo z takiej rzeźni u mnie na blogu nie znajdziecie. Sorry.


Opublikowano

w

przez

Tagi: