fbpx

Loverove 14.04.2016

Czwartkowe loverove: jest i fajny design, i news ze świata zawodowców i coś prawdziwie paskudnego…

1. Rower z Ikea

rower Ikea SladdaIkea Sladda to rower na kołach 26 lub 28″ wyposażony w pasek zamiast łańcucha. W sklepach szwedzkiej korporacji ma pojawić się w okolicach sierpnia w cenie ?499 (dla posiadaczy karty Ikea Family). Sprzęt ma być maksymalnie niezawodny, bezobsługowy i umożliwiać dokupienie wielu akcesoriów.

2. UCI „zawiesza” tarczówki

Wygląda na to, że po początkowym entuzjazmie, los hamulców tarczowych w zawodowym peletonie, przynajmniej w obecnie znanej formie jest niepewny. Po wypadku Francisco Vantoso podczas Paryż-Roubaix władze UCI planują wstrzymać możliwość używania tarczówek ze względu na zagrożenia, jakie wiążą się z obecnością dodatkowych elementów mogących uszkodzić ciała kolarzy w czasie kraks. Cóż, producenci sprzętu, którzy już wiele postawili na hamulce tarczowe, odpowiednie konstrukcje ram, widelców i kół z pewnością są szczęśliwi.

3. Kwiatki na rower?


Zamiast popularnych, plastikowych kwiatków zdobiących „mieszczuchy”, można użyć takiego mini flakonu na świeże roślinki.

4. Dłoń po Paryż-Roubaix

Zdjęcie nie dla wrażliwych, zatem jeśli nie chcecie patrzeć na to, jak wygląda dłoń Iljo Keisse po 257km spędzonych na trasie z Paryża do Roubaix, nie przewijajcie w dół ;)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
https://twitter.com/IljoKeisse/status/719767984265433088

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: