fbpx
loverove

Loverove 30.09.2015

Loverove na środę, jest na co popatrzeć :)

1. Prawdziwie designerski Kask

rnsr-kask-pshelm-1

Paul Smith, brytyjski projektant mody w kooperacji z marką Kask przygotował limitowaną edycję modelu Protone. Intrygujące malowanie „Tęczowy Gradient” prezentuje się imponująco.

2. W końcu ktoś zrobił lekki rower dla dzieci

mad6bike

Niespełna 7kg, w pełni amortyzowany, karbonowy, wyposażony w butikowe części i z elementami wykonanymi przy użyciu druku 3D. Mad 6 za jedyne $2775.

3. Dziewięć najlepszych wideo z Peterem Saganem

Parkowanie na dachu samochodu, popisy z Marco Aurelio Fontaną i Vittorio Brumottim, zjazdy z przełęczy Manse i wiele, wiele innych. Nowy mistrz świata jest wyjątkową postacią!

Related posts
loverove

Loverove 29.12.2016

Czwartkowe loverove, niemal koniec roku a tu tyle newsów… Jest co oglądać, więc zróbcie sobie podwójną kawę i do dzieła! 1. Emeryt dnia Sir Bradley Wiggins?s greatest road hits | https://t.co/M0eEDosorr pic.twitter.com/ZJLUN9CJwe — Cycling Weekly…
Read more
loverove

Loverove 28.11.2016

Zaczynamy tydzień z loverove :) 1. Puchar Świata CX w Zeven Koniec listopada to czas, gdy w przełajach nie można już mówić o przypadkach. Pojedynek Van der Poela z Van Aertem na korzyść tego pierwszego….
Read more
loverove

Loverove 01.07.2016

Piątkowe loverove zaczynamy od małego, wizualnego horroru, ale potem jest lepiej :) Miłego weekendu! 1. Koszulka dnia Tak, ja wiem, że Oleg Tinkow wycofuje się z kolarstwa. Ale żeby tak pokpić sprawę stroju dla mistrza…
Read more