fbpx

L?verove 06.03.2015

Piątek z loverove: zajawka nowej książki o kolarstwie i nie tylko, klimatyczne wideo pokazujące, ile historii można wycisnąć z jednej, krótkiej górki oraz pokaz możliwości Markusa Storcka.

1. Będzie co poczytać

W maju, a więc nie tak jak większość kolarskich książek – w lipcu, Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński wydadzą swoją książkę. Tytuł zdecydowanie w ich stylu” Rach, ciach, ciach, no to… pchamy”.

2. Jedyny słuszny kierunek

W górę!

3. Storck x McLaren x Luksus

https://vimeo.com/120354499

Zazwyczaj to marki rowerowe korzystały z pomocy projektantów samochodowych. Giant współpracował z Renault przy tworzeniu zawieszenia NRS, Specialized wraz z McLarenem opracował swoją najszybszą szosówkę. Tym razem role się odwróciły. Markus Storck, wizjoner i ponadprzeciętny projektant wraz z McLarenem stworzył serię „jeden z siedmiu”. Limitowana edycja modelu 650s Spider została nieco odchudzona i pomalowana na specjalny, brązowy kolor. Każdą z siedmiu sztuk pojazdu można kupić za jedyne ?400tys. Do tego można oczywiście dołożyć specjalny rower od Storcka, jeden z siedmiu, limitowanych Aernario Disc a także zegarek Rolexa oraz niemieckie wino Balthasar Ress. Luksusowe życie jest jak narkotyk.


Opublikowano

w

przez

Tagi: