fbpx

L?verove 8.12.2014

Tydzień z loverove zaczynamy w stylu pudelka ;)

1. Żyd, mason, cyklista

https://twitter.com/dlisraelnews/status/541310202016825344

Pamiętacie, kilka dni temu wspomniałem o poważnej kraksie, która przytrafiła się Bono podczas rowerowej przejażdżki. Podobno obrażania, których doznał gwiazdor są poważne, niczym po solidnym wypadku samochodowym. Nowe światło na sprawę rzuca The Edge, czyli gitarzysta grupy U2. Ostatnio wspomniał, że Bono lubi na rower ubierać się jak Chasyd. Niewykluczone, że wywrócił się, ponieważ chałat wkręcił mu się w szprychy…

2. Koncernizacja

https://twitter.com/CeltCycle/status/541360836233932801

Fox przejmuje marki Race Face oraz Easton. Rynek komponentów rowerowych coraz wyraźniej dzieli się więc na dwa obozy. Tak jak SRAM ma w portfolio Truvativa i Zippa, teraz również konkurencyjny Fox będzie mógł oferować klientom nie tylko amortyzatory, ale też wsporniki, korby, suporty czy koła. Race Face to także marka, która ma w swojej ofercie spory wybór fajnych ciuchów. Ciekawe, jak to przejęcie wpłynie na kolekcje rowerów w najbliższych sezonach?

3. Podsumuj swój sezon

 

– wypełnij ankietę. MTB-XC pyta o ilość startów i preferencje rowerowe rowerowe swoich fanów. W pytaniu o regularnie czytane blogi, jest również i mój. Właśnie mnie czytasz, więc kliknij :)


Opublikowano

w

przez

Tagi: