In sport

Giro d’Italia 2021, daily vlogi, część trzecia

Foto Gian Mattia D'Alberto/LaPresse , materiały prasowe RCS

Skuteczna obrona mimo problemów Egana Bernala, znakomita jazda Damiano Caruso i renesans Simona Yatesa oraz Joao Almeidy. Trzeci tydzień Giro d’Italia w pigułce codziennych podsumowań wideo.

W czasie Giro d’Italia 2021 codziennie wieczorem przygotowywałem dla Was komentarz do najważniejszych wydarzeń na włoskim tourze. Poza informacjami “kto wygrał”, “kto prowadzi w generalce” i “co czeka kolarzy następnego dnia” szukałem szerszego kontekstu, przyczyn takiej a nie innej jazdy, dyspozycji czy zachowania zawodników i drużyn.

Łączny czas wszystkich nagrań to ponad trzy godziny. Poniżej znajdziecie materiały z ostatniej, trzeciej części tegorocznego Giro a także krótkie podsumowanie.

Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami w kolarstwie zawodowym, serdecznie zapraszam do subskrybcji mojego kanału na youtube. Natomiast jeśli preferujecie korzystanie z podcastów, te same treści są również dostępne na anchor.fmspotifyapple podcastgoogle podcastbreaker lub overcast.

Giro d’Italia 2021 – podsumowanie.

Giro d’Italia 2021, etap 21. Ganna wygrywa czasówkę, Egan Bernal cały wyścig.

Giro d’Italia 2021, etap 20. Wzruszające zwycięstwo Caruso i kolejna lekcja kolarstwa dla wszystkich.

Giro d’Italia 2021, etap 19. Yates z Alemidą szarżują, Bernal minimalizuje straty.

Giro d’Italia 2021, etap 18. Bettiol wygrywa, peleton czeka na wielki finał.

Giro d’Italia 2021, etap 17. Wygrana Martina, zły dzień Bernala, kolejny powrót Yatesa.

Related posts
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część druga

Dominacja Egana Bernala, trzy zwycięstwa kolarzy Qhubeka Assos, rekordy na podjazdach i paskudna pogoda. Zobacz podsumowanie drugiego tygodnia Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more
Bez kategorii

Giro, Vuelta i polskie transfery w World Tourze

Intensywna końcówka pandemicznego sezonu ucieka przed złą pogodą i zaostrzającym się rygorem sanitarnym w Europie. Jest też sporo dobrych informacji z transferem Rafała Majki do drużyny UAE Team Emirates na czele.
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.