fbpx

Loverove 13.10.2017

Lepiej późno, niż wcale ;) Loverove przed weekendem, specjalnie dla Was:

Najlepsze momenty kobiecego kolarstwa 2017

Może i damski peleton rośnie powoli, ale trzeba przyznać, że przynajmniej UCI dostarcza relacje wideo z wyścigów world touru systematycznie i przez cały sezon. W podsumowaniu znajdziecie wiele fajnych, dynamiczych ujęć. Zatem proszę:

Co zrobić z kaskiem…

…podczas przerwy na kawkę czy przekąskę w czasie dłuższej przejażdżki. GCN po raz kolejny pokazuje, jak zrobić „coś z niczego”, czyli ciekawy, okołorowerowy content o pozornie banalnej czynności:

13 momentów na „piątek 13-go”

Czyli Cycling Weekly przedstawia wybór najciekawszych chwil z zawodowego peletonu w sezonie 2017. Jest „Kwiato”, jest Sagan, jest Contador jest defekujący Dumoulin i wywracający się Porte. Zobaczcie sami KLIK.

Gównoburza w PZKol

Nie da się tego nazwać inaczej. W naszym Szanwonym Związku dzieje się coraz gorzej. Kolejne dzieci wyrywają sobie łopatki i grabki w pruszkowskiej piaskownicy. Kto chce popcorn?

A na poważnie, to wiele wskazuje na to, że po niespełna roku, prezes Banaszek ma poważne problemy. Według TEJ RELACJI Marka Bobakowskiego z Wp.pl Dariusz Miłek, czyli właściciel CCC domaga się poważnych zmian. Co będzie dalej, zobaczymy…


Opublikowano

w

przez

Tagi: