fbpx

Loverove 28.09.2017

Czwartkowe loverove, specjalnie dla Was:

Włos się jeży na nodze

Zapewne kojarzycie „Kjeragbolten”, czyli charakterystyczny głaz zaklinowany między dwiema, skalnymi ścianami w Norwegii. Właśnie znalazł się chętny, by na niego wskoczyć na rowerze. Śmiałkiem był Kenny Belaey, belgijski trialowiec. Próba się udała, wideo zrobione, choć przy jednym z podejść zawodnik omal nie spadł w przepaść…

Kontrakt dnia

https://www.instagram.com/p/BZjUMmegTng/

Tomasz Marczyński zostaje z grupą Lotto – Soudal do 2020r. Belgowie cenią go jako pomocnika a jak udowodnił podczas tegorocznej Vuelty, gdzie wygrał dwa etapy, potrafi też powalczyć o cenny wynik, punkty i obecność w mediach. Gratulacje!

Z kolei na następne dwa lata z zespołem Quick Step związał się Philippe Gilbert. Jego marzeniem jest w tym czasie wygranie Mediolan-San Remo i Paryż-Roubaix a tym samym skompletowanie wszystkich „montumentów”.

Jak zrobić „wheelie” na szosówce?

I mieć dzięki temu coś wspólnego z Peterem Saganem? Ekipa GCN uczy i radzi:

Finał Cisowianka Road Tour

Nie byłem, nie widziałem, ale muszę przyznac, że ekipa Zamana Group zdecydowanie wyróżnia się swoimi multimediami po kolejnych, licznych imprezach. Cisowianka Road Tour to tylko jedno z wielu przedsięwzięć tego organizatora, amatorskie wyścigi szosowe, które mają już swoją markę i sporą popularność. Zobaczcie, jak wyglądała rywalizacja na finale tej serii w Klembowie:


Opublikowano

w

przez

Tagi: