fbpx

Loverove 13.09.2017

Środowe loverove, specjalnie dla Was

Kariera warta więcej niż tysiąc słów

Czyli najważniejsze momenty Alberto Contadora na zdjęciach zebranych przez cyclingtips. Brakuje mitologizowanego u nas zwycięstwa na Orlinku. Tak czy inaczej, galeria jest  świetna! KLIK.

Co można zrobić na ebike’u

Mówicie, że „ciężki i na tym nie da się jeździć”? Cóż… Aaron Chase obala elektryczne mity:

Dolomitenmann ma 30 lat

W dawnych czasach, gdy Eurosport miał bardziej różnorodny program kilkukrotnie oglądałem relację z niezwykłej sztafety. Ze względu na sentyment od razu zwróciłem uwagę na materiał z tegorocznych zawodów. Dolomitenmann to połączenie biegu górskiego, mtb, paralotniarstwa i kajakarstwa górskiego. Zobaczcie wideo z jubileuszowej, trzydziestej edycji tej wyjątkowej imprezy:

Froome ściga potrójną koronę

Choć najbardziej klasyczny „kolarski wielki szlem” to Giro-Tour-Mistrzostwo Świata ze startu wspólnego, wersja Tour-Vuelta-Mistrzostwo Świata w jeździe na czas brzmi równie ciekawie. Zobaczymy, czy Chris Froome jest w stanie sięgnąć po taki zestaw. Ważne jest, że spróbuje, ponieważ właśnie zbiera siły do startu w czasówce w Bergen. Będzie mu ciężko powalczyć np. z celującym w tęczową koszulkę Tomem Dumoulinem, ale kto wie, może Brytyjczykowi uda się ten wyczyn.


Opublikowano

w

przez

Tagi: