fbpx

Loverove 02.08.2017

Newsy, zdjęcia i wideo z TdP, ale nie tylko :)

Ładny finisz na TdP

Nie wiem, co kierowało Lang Teamem w poprowadzeniu trasy między Zawierciem a Zabrzem o długości prawie 240km. W kontekście tego, jak obecnie wyglądają wyścigi etapowe, brzmi to trochę jak absurd, ale cóż, było jak było. Tak czy inaczej, finisz na ulicach Zabrza był całkiem emocjonujący. Caleb Ewan w swojej niskiej, aerodynamicznej pozycji ograł zaskakująco szybkiego na tym wyścigu Danny’ego van Poppela ze Sky i gromadzącego kolejne sekundy bonifikat Petera Sagana:

 

Parę zdjęć od Bora-Hansgroghe

Na stronie ekipy Petera Sagana i Rafała Majki możecie obejrzeć dodawane codziennie zdjęcia z kolejnych etapów. Wszystko jest w jednej galerii, obrazków przybywa każdego dnia. Tutaj podrzucam link :) https://www.bora-hansgrohe.com/en/gallery?imageTags=TDP17

Upał, upał, upał

Czyli przy „fali gorąca” kolarze przed startem chętnie korzystają z chłodzących kamizelek:

Bora się wzmacnia

Peter Kennaugh z teamu Sky i Daniel Oss z BMC w przyszłym sezonie wzmocnią zespół Bora-Hansgrohe. To spore wzmocnienie od kątem zarówno wyścigów etapowych jak i górzystych klasyków. Ciekawie rysuje się zwłaszcza przyszłość Kennaugha, który w Sky, choć notował dobre wyniki, rzadko dostawał szansę jazdy na własne konto.

Wiedeń na rowerze

Przejażdżka na kawkę na wysłużonym „mieszczuchu”? Cóż, nie… Zobaczcie, jak Fabio Wibmer zwiedza stolicę Austrii:


Opublikowano

w

przez

Tagi: