fbpx

Loverove 29.06.2017

Czwartkowe loverove, specjalnie dla Was:

1. Seksaferka przed Tourem

Jan Bakelants z ekipy Ag2r w wywiadzie przed wyścigiem palnął kilka głupot, za co on i drużyna oczywiście przepraszają. O co poszło? O, hmm… celibat w czasie trzytygodniowego wyścigu. Kolarz półżartem wspomniał o oglądaniu filmów porno oraz zasugerował bliższe kontaktu z hostessami z podium.

Faktem jest, że obecność „dziewczyn z podium” powoduje coraz większe kontrowersje, sugerując przedmiotowe traktowanie kobiet. Kilka lat temu oberwało się Peterowi Saganowi za podszczypywanie jednej z hostess podczas dekoracji E3 Harelbeke.

https://twitter.com/Trinijdee/status/352517880526565376

Inna kwestia, to że George Hincapie ożenił się z jedną z modelek z podium TdF, Melanie Simonneau i ma z nią dwójkę dzieci.

2. Faworyci Touru na fajnych grafikach

W graficznej formie zaproponowanej na oficjalnym fanpage Wielkiej Pętli https://www.facebook.com/letour/, całkiem fajne, ale ewidentnie brakuje wśród nich Rafała Majki.

3. Chudnij z teamem Sky

Jak kontrolować masę ciała, radzi dietetyk brytyjkiej drużyny, dr James Morton. To co mówi wydaje się mieć spory sens, jednak zapomniał o pewnym istotnym elemencie: acetonidzie triamcinolonu ;)


Opublikowano

w

przez

Tagi: