fbpx

Loverove 15.06.2017

Świąteczne loverove pod znakiem Petera Sagana.

1. Kto poprawi ten rekord?

Czternaste zwycięstwo etapowe w Tour de Suisse, nieprzerwany ciąg wygranych od 2011r. Peter Sagan co roku przyjeżdża do Szwajcarii i nigdy jeszcze nie wrócił stamtąd z pustymi rękami. Po raz pierwszy wygrał tam mając zaledwie 21 lat.

Teraz ma 27 i tak naprawdę dopiero wchodzi w „kolarski wiek męski”. Choć wydaje się, że bywał szybszy, jego siła i moc są w określonych okolicznościach ponad możliwości wszystkich rywali.

Na piątym etapie tegorocznego, szwajcarskiego touru był nie do pokonania i jest na dobrej drodze do walki o kolejną, zieloną koszulkę najlepszego sprintera Tour de France.

Bardzo często jednym ze współautorów wygranych Sagana jest Maciej Bodnar. Tak było i tym razem a niemal „przy okazji” Polak z ekipy Bora Hanshgrohe ustanowił swój prywatny rekord prędkości: skromne… 120,1km/h!

2. Pląs dnia

Nie mogło być inaczej. Radosna celebracja wygranej przez mistrza świata musiała trafić do loverove.

Jest też spora szansa, że szczęśliwy Sagan trafi pod koniec sezonu do większości zestawień „kolarskich zdjęć 2017r”.

3. Bądź jak Sagan i omijaj kłody rzucane pod koła

Czyli prosta gra sponsora grupy, w której jeździ słowacki gwiazdor. Jedyne, co trzeba robić, to klikać przyciskiem myszy lub spacją. Mocno vintage, ale można wygrać jakieś gadżety od Hansgrohe i chwilkę się pobawić.

Grę znajdziecie tutaj: https://www.hansgrohe-peter-sagan-challenge.com/en/


Opublikowano

w

przez

Tagi: