fbpx

Loverove 02.06.2017

Piątkowe loverove z dobrym zestawem newsów, specjalnie dla Was:

1. Dumoulin gwiazdą Indie

Zwycięzcę Giro d’Italia w rodzinnym Maastricht powitały nie tylko tłumy fanów (naprawdę tłumy!), ale i koncert jego ulubionego zespołu, Kensington. To zdecydowanie ciekawsze niż smętne wizyty działaczy na Okęciu. A i gust Dumoulina niezły :)

 

2. Peter > Lewy

Słowacy mają mistrza świata, my też mieliśmy mistrza świata. U nas funkcjonuje marka T-Mobile i na Słowacji też funkcjonuje marka T-Mobile. Jednak to na Słowacji Peter Sagan robi radosne wheelie reklamując usługi telekomunikacyjne a u nas śpiewać usiłuje Robert Lewandowski. Słowacja : Polska – 20:0.

3. Koszulka dnia

Team Sky na biało? Specjalna edycja stroju brytyjskiej drużyny z okazji zbliżającego się Tour de France jest niczym wyprana przez Zygmunta Chajzera. Czy to próba wybielenia wizerunku zespołu po licznych wątpliwościach, które pojawiły się wokół niego w ostatnich miesiącach? Tak czy inaczej, wygląda nieźle:

4. Dzieci i rowery

Merida Polska sięgnęła po znany format, czyli słitaśne wypowiedzi dzieci na wybrany temat. W reklamie maluchy opowiadają o kolejnych częściach różnych rowerów. Daje radę:

5. Jedyny taki wyścig w kraju

Wyścigów mtb xc kategorii HC (co to oznacza możecie przeczytać tutaj) jest zaledwie 12. Jednym z nich jest Jelenia Góra Trophy Maja Wloszczowska MTB Race rozgrywany na wymagającej trasie na wzgórzu Paulinum. Dzień później, również w Jeleniej eliminacja Bikemaratonu zaliczana jest do UCI Marathon Series. To dwa, najważniejsze po mistrzostwach Polski wyścigi w kraju.

Jeśli jesteście w okolicy – wpadnijcie pokibicować. Więcej informacji znajdziecie na http://mtbjelenia.pl/


Opublikowano

w

przez

Tagi: