fbpx

Loverove 11.05.2017

Czwartkowe loverove: zdjęcia, wideo i ciekawostki z Giro d’Italia a do tego coś ekstra :)

1. Gapa dnia

Luka Pibernik z drużyny Bahrain-Merida był przekonany, że na metę w Messynie wjeżdża na pierwszej pozycji i wygrywa 5. etap Giro d’Italia. Poniekąd miał rację, ale do końca była jeszcze jedna runda ulicami miasta.

Choć Pibernik był tym faktem zaskoczony, drużyny sprinterów przygotowały się właściwie i mimo skomplikowanej, pełnej zakrętów końcówki po mistrzowsku rozegrały finisz. Najszybszy był, drugi raz w tym Giro, Fernando Gaviria a drugie miejsce zajął Jakub Mareczko.

Wcześniej przez wiele kilometrów przed peletonem uciekali Maciej Paterski i Evgeny Shalunov, ale zostali doścignięci na przedmieściach Messyny. Skrót najważniejszych wydarzeń możecie obejrzeć poniżej:

2. W końcu jest – galeria z Giro

Etapy 1-4, czyli cała Sardynia oraz sycylijski etap na Etnę.

Nie  ma na co czekać – wystarczy włączyć tryb pełnoekranowy w przeglądarce i kliknąć tutaj by oglądać piękne widoczki!

3. Rekin w Messynie


Vincenzo Nibali wraz z peletonem 100. Giro d’Italia odwiedza swoje rodzinne miasto. Z tej okazji Merida, współsponsor grupy Bahrain-Merida prezentuje sylwetkę włoskiego mistrza zaczerpniętą z magazynu Pro Cycling. Czyli „jakościowa treść”, tym razem przetłumaczona na polski. Warto przeczytać.

4. Kamyk w bucie? Żaden problem!

Przynajmniej nie dla zawodowego kolarza. Tak Sebastien Reichenbach poradził sobie z poprawieniem skarpetki w czasie piątego etapu Giro. Szacun!

5. Wygraj „podróż życia” razem z Bikester i Pinkbike

Sklep internetowy Bikester, wraz z popularnym portalem Pinkbike zaprasza na czterodniowy wypad do Norwegii. Możecie wygrać w nim udział! Aby to zrobić wymagana jest kreatywność i pasja do kolarstwa górskiego. Wystarczy przesłać krótki film lub pokaz slajdów ze zdjęciami za pośrednictwem Pinkbike, dokumentując swoje zamiłowanie do kolarstwa górskiego. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2017.

Wygrana ? łączna suma ?12,000, w tym:

  • Podróż w obie strony do i z Norwegii dla zwycięzcy i jego roweru.
  • Transport do miejsca startowego Ultimate Adventure.
  • 4 dni na pokładzie statku M/S G?ssten jako członek 10-osobowej załogi.
  • Posiłki zapewnione przez pokładowego szefa kuchni.
  • Informacje od wszystkich profesjonalnych przewodników, którzy będą na miejscu, aby pokazać najlepsze trasy w okolicy. Na miejscu będzie też obecna ekipa filmowa.

Więcej informacji:

https://www.bikester.pl/pinkbike-ultimate-adventure.html


Opublikowano

w

przez

Tagi: