fbpx

Loverove 09.05.2017

Loverove na wtorek, specjalnie dla Was: porn, bikeporn, custom zaproszenie na zawody, i ciekawy wywiad.

1. Uwaga na cycki fanów przy trasie

Brytyjska modelka Playboya kibicując peletonowi Giro d’Italia prawie włazi pod koła rozpędzonych kolarzy. Tym razem na szczęście nic złego się nie stało. Ale było blisko…

2. Nowy Lapierre Thibaut Pinot

Może kształt ramy nie jest szczególnie atrakcyjny, ale malowanie nowego modelu Aircode, na którym Thibaut Pinot jechał w pierwszych etapach Giro może się podobać.

Całość wygląda jeszcze bardziej aerodynamicznie niż dotychczasowym model. Szczególną uwagę zwraca rura podsiodłowa oraz połączenie tylnego i przedniego trójkąta ramy, z mocno schowanym kołem. Sporo pracy włożono również w okolice główki ramy i jej aerodynamicznego kontaktu z widelcem. Jeśli się zastanowić, to, nie licząc geometrii, ten sprzęt jeszcze niedawno robiłby wrażenie jako rower do jazdy na czas! Więcej detali znajdziecie TUTAJ.

3. Bikeporn i custom na Giro d’Italia

Przegląd najciekawiej zdobionych rowerów w peletonie „Corsa Rosa” przedstawia GCN:

4. Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie

Spośród oferty Lang Teamu dla maratończyków mtb najciekawsze są propozycje w Krakowie i Gdańsku. Obie zostaną rozegrane w maju a krakowska eliminacja czeka na Was już w ten weekend. W sobotę, 13.05 zawodnicy wyruszą z krakowskich Błoń na znaną, dość „klasyczną” trasą prowadzącą lubianymi przez lokalnych rowerzystów ścieżkami.

Do wyboru jak zawsze dystanse Mini (24km), Medio (64km) i Grand Fondo (89km). Na trasie każdego kilka ciekawych podjazdów i parę technicznych ścieżek. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, to będziecie przyjemnie zaskoczeni.

Więcej informacji oraz możliwość zgłoszenia się znajdziecie na stronie http://www.viennalifemaraton.pl/maraton-krakow/.

5. Kim jest Marta Lach?


Wychowanka Sokoła Kęty (rocznik 1997), która reprezentuje barwy MAT ATOM Developer, czyli kobiecej grupy zawodowej przejawia coraz większe ambicje. Ciekawy wywiad z młodą zawodniczką możecie przeczytać w rowery.org.


Opublikowano

w

przez

Tagi: