fbpx

Loverove 28.04.2017

Loverove na piątek, specjalnie dla Was!

1. Mistrz olimpijski pojedzie w Red Hook Crit!

Callum Skinner, mistrz olimpijski w sprincie drużynowym i wicemistrz olimpijski w sprincie indywidualnym wystartuje w Red Hook Crit na Brooklynie. Co to jest Red Hook Crit? To spektakularne, uliczne wyścigi rozgrywane na rowerach z ostrym kołem na ulicach wielkich miast.

Start brytyjskiego torowca w imprezie tego typu to z pewnością nobilitacja dla samego Red Hook Crit a równocześnie ciekawe porównanie zawodnika przyzwyczajonego do sterylnych warunków na torze z hardcorowym, ulicznym ściganiem.

2. Pomiar mocy za mniej niż 1500zł?

Avio PowerSense może być kolejnym „game changerem” na rynku mierników mocy. Czujnik brytyjskiej firmy ma kosztować 250 funtów i ma być możliwy do zamontowania do każdej korby, wliczając w to modele carbonowe. Producent zaprojektował urządzenie korzystając ze swoich doświadczeń w wioślarstwie.

Jeśli sprzęt będzie działał prawidłowo, będzie to pierwszy na rynku miernik mocy, którego cena detaliczna będzie niższa niż wielu, popularnych odbiorników GPS!

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.avio.mobi/

3. Poczytaj o Pięknym Giro!

Setne Giro d’Italia to idealny moment, by zapoznać się z historią tego wspaniałego wyścigu. Do książki Colina O’Briena polski wstęp napisali Tomasz Jaroński i Adam Probosz. Recenzja na blogu będzie za kilka dni (jak przeczytam :) ) a póki co książkę (także jako ebooka) możecie zamówić tutaj: www.labotiga.pl/183-giro-d-italia
Zapowiada się ciekawa lektura a przy okazji wspomnę też, że będę miał z nią dla Was związaną niespodziankę.

4. Jeśli nie ma złej pogody na rower, to co to jest…

https://www.instagram.com/p/BTa6tvtD-2u/

Pół roku zimy, tydzień leje, no proszę państwa, ileż można!


Opublikowano

w

przez

Tagi: