fbpx

Loverove 26.04.2017

Przegląd kolarskich newsów, specjalnie dla Was:

1. Ardeny w pełnej krasie, czyli zdjęcia lepsze niż wyścig

Liege-Bastogne-Liege nie zachwycił. Był zdecydowanie najbardziej schematycznie i przewidywalnie rozegranym klasykiem tej wiosny. Mimo to i tak oglądałem go z przyjemnością. A z jeszcze większą oglądam zdjęcia, które pokazują wysiłek kolarzy, krajobrazy Ardenów i industrialne przedmieścia Liege. Galerię znajdziecie tutaj.

2. Ofiara drogowego terroru?

O tym, że Yoann Offredo został napadnięty na treningu wiemy od kilku dni. Francuski kolarz został uderzony kijem bejsbolowym oraz pokaleczony nożem. Teraz zawodnik Wanty-Groupe Gober przedstawił szczegóły całego zajścia.

https://twitter.com/OffredoYoann/status/856564140625858560

Grupa kolarzy została wyprzedzona w niebezpiecznie bliskiej odległości przez rozpędzony samochód, który następnie gwałtownie przed nimi zahamował. Gdy Offredo próbował wyjaśnić sytuacją (no dobrze, znając życie wywiązała się typowa pyskówka), prowadząca auto kobieta wyjęła nóż do tapet i zaczęła nim wymachiwać. Kolarze zablokowali jej drzwi, w związku z tym wysiadł pasażer, który zaatakował ich kijem oraz głową. Po tym starciu Offredo ma złamany nos, potłuczone żebra i rany cięte. Interweniowała policja a zawodnik złożył skargę na napastników.

I niech mi ktoś powie, że to nie jest terroryzm.

3. Michał Kwiatkowski Superstar!

Wczorajsze spotkanie dziennikarzy z Michałem Kwiatkowskim cieszyło się niebywałym powodzeniem. Media workerzy z czołowych portali, telewizji i wydawnictw ustawili się w kolejce, by zadać naszemu mistrzowi po kilka pytań. Lista zapisanych była długa i imponująca:

Przy okazji warto wspomnieć o nowej stronie kwiato.com, która jest wizytówką zawodnika. 

Zapewne w najbliższych dniach kolejne media będą prezentowały efekty tego spotkania.

Póki co pierwszy materiał możecie zobaczyć w TVP Sport. Prawdę mówiąc trochę nuda, ale może dostaniemy coś więcej.


Opublikowano

w

przez

Tagi: