fbpx

Loverove 06.04.2017

„Jakościowy content”, jak zawsze dla Was w codziennym loverove :)

1. Pożegnanie legendy

Solidny kawałek kolarskiego dziennikarstwa, Jakub Zimoch z rowery.org przybliża wzloty i upadki kariery Toma Boonena. Zdecydowanie warto przeczytać!

2. Polscy torowcy świecą przykładem

Choć lampki kojarzą się raczej z choinką niż z pisankami, zasilenie dekoracyjnego oświetlenia w szczecińskim centrum handlowym siłą nóg Kamila Kuczyńskiego, Damiana Zielińskiego, Mateusza Miłka i Oskara Filipczaka też daje radę. Zobaczcie sami:

3. Włosi są passe. Zobacz, jak być prawdziwym Flamandem!

Po kilku tygodniach posuchy, ekipa GCN dostarcza kolejne, fajne materiały. Ewidentnie budowali szczyt formy na brukowane klasyki. I im się to udało! Zobaczcie zatem, co zrobić by wyglądać i jeździć jak prawdziwy Flamand. Bo flamandzkość to nowa czerń.

4. Tymczasem na mazowszu…

Na inauguracji Cisowianka Mazovia MTB Marathon stawiło się ok. 1300 uczestników. Całkiem nieźle, jak na początek kwietnia. Zobaczcie, jak wygląda ściganie po ścieżkach mazowieckich lasów. Wideo od Zamana Group jak zawsze trzyma niezły poziom:

A tymczasem w tę niedzielę wraz z organizatorami zapraszam Was do Legionowa. Najdłuższy dystans to uczciwe 70km, ciekawe, jaką średnią osiągnie zwycięzca? Więcej szczegółów i zapisy na stronie http://www.mazovia.zamanagroup.pl/index.php?stat=336&ord=2


Opublikowano

w

przez

Tagi: