fbpx

Loverove 30.03.2017

Czwartkowe loverove z dobrymi zdjęciami, dobrym „bike porn”, typowaniem zwycięzcy Flandrii i fajnym wideo. Enjoy!

1. Specialized Venge Vias Toma Boonena

Pożegnalne Tournee Toma Boonena nabiera rozpędu. Już tylko kilka wyścigów zostało Belgowi do zakończenia kariery. Z tej okazji Specialized przygotował dla niego specjalną wersję swojego flagowego modelu. Zdjęcia tego wyjątkowego sprzętu możecie zobaczyć tutaj a wideo z detalami czeka na Was poniżej:

2. Powody, by zmierzyć się z trasami klasyków

Strava promuje „turystykę monumentalną”, czyli odwiedzanie tras najważniejszych, kolarskich klasyków. Przy większości imprez organizowane są również wyścigi czy też przejazdy z pomiarem czasu dla amatorów. Jeśli macie na to budżet i wolny kawałek urlopu, warto to rozważyć jako jeden z planów na sezon. Z relacji znajomych, którzy co roku jeżdżą na bruki Flandrii i Roubaix wiem, że jest super. Nie w tym jednak rzecz. Strava, jak to strava poza oznaczonymi segmentami dostarcza nam świetnych zdjęć – idealnych na tapetę monitora. I z tego powodu warto kliknąć w ten link i pooglądać obrazki z „kultowych” odcinków wyścigów klasycznych. I to nic, że Walońska Strzała nie jest monumentem ;)

3. Sylwester Szmyd typuje: Sagan wygra Flandrię


Kolejny, ciekawy blogpost Sylwestra Szmyda dla rowery.org. Tym razem znajdziecie w nim podsumowanie Katalonii oraz ocenę szans faworytów Ronde Van Vlaanderen. 

4. Poznajcie Chantal Blaak

UCI przybliża postać kolejnej gwiazdy damskiego peletonu w dobrze przygotowanym wideo. Holenderka zajmuje dziesiąte miejsce w rankingu międzynarodowej unii kolarskiej, jest jedną ze specjalistek jazdy po bruku i koleżanką klubową Katarzyny Pawłowskej w grupie Boels – Dolmans.


Opublikowano

w

przez

Tagi: