fbpx

Loverove 15.03.2017

Loverove na środę – sporo się dzieje w rowerowej blogosferze!

1. Pies dnia

To oczywisty punkt pierwszy. Peter Sagan na trasie czasówki kończącej Tirreno-Adriatico tylko dzięki umiejętnościom i refleksowi unika zderzenia z psem nieuważnej spacerowiczki.

https://www.youtube.com/watch?v=0rtjDKbqhOg

To nie pierwszy raz, gdy Peter Sagan wykazuje się cyrkowymi umiejętnościami. Rok temu dzięki nim uniknął zderzenia z Fabianem Cancellarą na trasie Paryż-Roubaix:

https://www.youtube.com/watch?v=1zftjhsTHjw

2. Adam Probosz został vlogerem…

Znany i lubiany komentator kolarstwa w Eurosporcie próbuje sił na youtube. Zobaczcie sami, jak mu idzie. Póki co mamy do dyspozycji dwa odcinki. Zobaczymy, jak spisze się osobowość telewizyjna w „nowym medium”. Proszę Pańswa oto… „Wykon TV”:

3. …a Sylwester Szmyd blogerem


Owszem, wcześniej dzielił się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami z wyścigów na swojej własnej stronie www, ale teraz wziął się za komentowanie i przybliżanie tajników kolarstwa zawodowego w serwisie rowery.org. Znajdziecie tam sporo ciekawych spostrzeżeń i uwag pisanych z perspektywy sportowca, który ukończył 23 wielkie toury!

A obszerny wywiad z „Sylwasem” możecie przeczytać w najnowszym numerze magazynu „Szosa”.

Z kolei Bartosz Huzarski, który był prawdopodobnie pierwszym, kolarskim blogerem w Polsce, rozpoczął współpracę ze sponsorowanym przez Skodę portalem We Love Cycling.


Opublikowano

w

przez