fbpx

Loverove 13.03.2017

Loverove na początek tygodnia, specjalnie dla Was:

1. Kobiecy World Tour 2017 – odsłona druga

Pomyślałem sobie, że skoro UCI dostarcza materiały promujące kobiecy World Tour, skorzystam z okazji i będę je Wam podrzucał. Kto wie, może zostaniecie fanami kobiecego kolarstwa, a wszyscy razem poznamy bliżej gwiazdy damskiego peletonu. Zatem wideo z drugiej odsłony World Touru 2017, Ronde van Drenthe:

Zawody wygrała mistrzyni świata Amalie Dideriksen z grupy Boels Dolmans, wykazując się taktyczną dojrzałością na finiszu. Jeśli chcecie zobaczyć, co u niej słychać, przyjrzyjcie się kontu na twitterze:

2. Bardzo, bardzo złe reklamy

To był weekend Petera Sagana w Tirreno – Adriatico. Słowak wygrał dwa etapy: w piątek i w niedzielę, pokazując nie tylko moc na finiszach, ale i wytrzymałość na podjazdach. Ważną rolę w tych sukcesach odegrał Rafał Majka, który nie tylko nadawał tempo, ale i wierzył w możliwości mistrza świata bardziej, niż on sam.

Obaj kolarze są liderami ekipy Bora – Hansgrohe, w związku z czym ich sponsor tytularny, producent innowacyjnych kuchenek wykorzystuje ich wizerunek w reklamach swojego sprzętu. I cóż, robi to źle :( Zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=_GY4No-z6as

https://www.youtube.com/watch?v=bggKbsGpu4Q

Jest to o tyle ciekawe, że w 2014r Rafał Majka wystąpił w równie kiepskiej reklamie Citroena:

3. Nowa odsłona mtb-xc.pl

Gdy rowerowe portale dokonują redesignu swoich stron, w miarę własnej uwagi staram się Was o tym informować. Zbliżająca się wiosna przynosi zmianę wyglądu mtb-xc.pl. Nie licząc tego, że „ukradli mi różowy”, jest całkiem nieźle :)

4. Pierwsza wygrana Mai Włoszczowskiej w sezonie 2017

https://www.instagram.com/p/BRjUE66F1-Q/

Nasza najlepsza zawodniczka mtb bardzo dobrze rozpoczęła sezon. Maja Włoszczowska w zawodach pierwszej kategorii UCI (C1) Internazionali d’Italia Series zajęła pierwsze miejsce przed Alessandrą Keller i swoją koleżanką z Kross Racing Team, Jolandą Neff. Co więcej, wśród mężczyzn Bartek Wawak był piąty (wygrał Florian Vogel). Gratulacje i oby tak dalej! Punkty do rankingu UCI wpadają aż miło!

A wideo z zawodów możecie obejrzeć poniżej:

A o Paryż-Nicea i Tirreno Adriatico będzie we właściwym wpisie po południu. Do zobaczenia :)


Opublikowano

w

przez

Tagi: