fbpx
loverove

Loverove 10.03.2017

Loverove na piątek z dobrym zestawem newsów, specjalnie dla Was:

1. Talent Katarzyny Niewiadomej

Nie, nie tylko kolarstwo. To już wiemy. Nasza zawodniczka potrafi też świetnie opowiadać o kolarstwie, swoich wrażeniach z wyścigów czy współpracy w drużynie pełnej gwiazd. Nic dziwnego, że UCI przygotowała o niej materiał. Zobaczcie sami:

2. Tomasz Jaroński trochę inaczej


Trochę jak zawsze a trochę inaczej, czyli Tomasz Jaroński, popularny komentator kolarstwa w Eurosporcie indagowany przez Kamila Gapińskiego opowiada o swojej pracy. Fajne.

3. Rzut oka na to, co w Paryż-Nicea i Tirreno-Adriatico

Andre Greipel zafiniszował w swoim stylu, czyli zaprezentował nie tylko moc, ale i wytrzymałość na górzystym etapie Paryż-Nicea. Niemiec, choć jest jednym z najbardziej utytułowanych sprinterów, nie zawsze jest doceniany na równi z innymi gwiazdami tej specjalności. A gdy trzeba wygrać po ciężkim dniu a do tego ostatnie metry nie są całkiem po płaskim, Greipel zwany „Gorillą” jest niezastąpiony.

Tymczasem w Tirreno-Adriatico kolarze mieli do mety zdecydowanie bardziej pod górkę. Rewanż za wtopę podczas drużynowej czasówki wzięli kolarze Sky. Geraint Thomas skorzystał z okazji i w ładnym stylu wygrał etap prowadzący do miejscowości Pomarance. Kwiatkowski i Majka czujnie, w czołówce.

https://twitter.com/Eurosport_IT/status/839861624370454528

4. Top 10 zdjęć Grahama Watsona

Jeden z najbardziej znanych fotografów kolarstwa, Graham Watson, w tym roku zdecydował się na emeryturę. Ekipa GCN przypomina najsłynniejsze zdjęcia, które zrobił w czasie swojej kariery:

Related posts
In sport

Mistrz na trudne czasy

Julian Alaphilippe, Anna van der Breggen i Wout van Aert to największe gwiazdy pandemicznych mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. W tle mieliśmy nie tylko genialne widoki, ale też bardzo dobrą jazdę Michała Kwiatkowskiego i Katarzyny Niewiadomej.
Read more
HerosiIn sportKlasyki

Top 6 zwycięstw Katarzyny Niewiadomej

Jeśli ktoś zapyta was o najlepszych polskich kolarzy szosowych, jednym tchem obok Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki powinniście wymieniać Katarzynę Niewiadomą. A kto wie, może już wkrótce nie tylko obok, ale w pierwszej kolejności. Zawodniczka…
Read more
loverove

Loverove 28.02.2017

Dobre zdjęcia, piękny zwiastun i zacny wywiad. Loverove na wtorek, specjalnie dla Was: 1. Pierwsza, dobra galeria tego sezonu The season begins. https://t.co/u4N9Wmudts pic.twitter.com/jGMYTdVxU5 — Jered Gruber (@jeredgruber) February 27, 2017 Gruber Images prezentują klimat…
Read more