fbpx

Loverove 10.03.2017

Loverove na piątek z dobrym zestawem newsów, specjalnie dla Was:

1. Talent Katarzyny Niewiadomej

Nie, nie tylko kolarstwo. To już wiemy. Nasza zawodniczka potrafi też świetnie opowiadać o kolarstwie, swoich wrażeniach z wyścigów czy współpracy w drużynie pełnej gwiazd. Nic dziwnego, że UCI przygotowała o niej materiał. Zobaczcie sami:

2. Tomasz Jaroński trochę inaczej


Trochę jak zawsze a trochę inaczej, czyli Tomasz Jaroński, popularny komentator kolarstwa w Eurosporcie indagowany przez Kamila Gapińskiego opowiada o swojej pracy. Fajne.

3. Rzut oka na to, co w Paryż-Nicea i Tirreno-Adriatico

Andre Greipel zafiniszował w swoim stylu, czyli zaprezentował nie tylko moc, ale i wytrzymałość na górzystym etapie Paryż-Nicea. Niemiec, choć jest jednym z najbardziej utytułowanych sprinterów, nie zawsze jest doceniany na równi z innymi gwiazdami tej specjalności. A gdy trzeba wygrać po ciężkim dniu a do tego ostatnie metry nie są całkiem po płaskim, Greipel zwany „Gorillą” jest niezastąpiony.

Tymczasem w Tirreno-Adriatico kolarze mieli do mety zdecydowanie bardziej pod górkę. Rewanż za wtopę podczas drużynowej czasówki wzięli kolarze Sky. Geraint Thomas skorzystał z okazji i w ładnym stylu wygrał etap prowadzący do miejscowości Pomarance. Kwiatkowski i Majka czujnie, w czołówce.

4. Top 10 zdjęć Grahama Watsona

Jeden z najbardziej znanych fotografów kolarstwa, Graham Watson, w tym roku zdecydował się na emeryturę. Ekipa GCN przypomina najsłynniejsze zdjęcia, które zrobił w czasie swojej kariery:


Opublikowano

w

przez