fbpx
loverove

Loverove 14.02.2017

Loverove na wtorek z dobrym zestawem kolarskich newsów, specjalnie dla Was:

1. Tribute dla Hermidy

Jeśli jeszcze nie widzieliście, Merida przygotowała pożegnanie dla swojej, wieloletniej gwiazdy. Jose Antonio Hermida zakończył zawodową karierę po sezonie 2016 i z tej okazji możemy obejrzeć specjalne wideo:

Jest sporo archiwalnych ujęć, zatem dla fanów XC będzie to ciekawa lekcja historii ich ulubionego sportu. A pożegnanie samo w sobie jest nieco „na wyrost”, ponieważ Hermida planuje udział w ABSA Cape Epic z innym, kolarskim „emerytem”, Purito Rodriguezem Lucą Paolinim.

2. Połamany gwiazdor dnia

Bradley Wiggins, który bierze udział w absolutnie bzdurnym show dla celebrytów polegającym na testowaniu kolejnych dyscyplin zimowych złamał nogę podczas treningu snow crossu. Jeden z antydopingowych, twitterowych „trolli” sprawę skomentował jednoznacznie:

Tak czy inaczej, jak na brytyjskiego szlachcica przystało, Sir „Wiggo” mógłby emeryturę spędzać bardziej godnie. Np. pijąc herbatę i rozmawiając o pogodzie.

3. Ortodoksyjny rower Adama Hansena

Adam Hasnen, który kolekcjonuje kolejne, ukończone wielkie toury, w wolnych chwilach jest programistą oraz projektantem kolarskich butów, ma dość ortodoksyjne podejście do swojego sprzętu. W jego rowerze, teamowym Ridleyu grupy Lotto-Soudal znajdziecie wiele rozwiązań i części, których próżno szukać w maszynach innych zawodników. Detalom przygląda się cyclingnews. 

Related posts
Casual

Chiński kask rowerowy - tak czy nie?

Temat chińskich podróbek wraca jak bumerang. Czy to łamiące się kierownice, pękające obręcze, podejrzane ramy z naklejkami znanych marek czy wreszcie kaski. Pytanie dnia brzmi: ?a co, jeśli podobny sprzęt można legalnie kupić w sklepie?…
Read more
loverove

Loverove 05.06.2017

Poniedziałkowe loverove specjalnie dla Was: zdjęcia, wideo, bikeporn… co to co najlepsze! 1. Maja i Bartek wygrywają w Jeleniej Górze Zawodnicy Kross Racing Team zdominowali ściganie podczas Jelenia Góra Trophy. Wyniki pewnie już widzieliście wcześniej, jeśli…
Read more
Casual

Peleton Giro - wczoraj i dziś.

Globalizacja kolarstwa postępuje. Widać to m.in. po sprzęcie, na jakim o zwycięstwo ściga się czołówka wyścigów. W grze pozostali właściwie tylko potentaci. Niewielkie manufaktury lokalnych mistrzów odchodzą w zapomnienie. Przejrzałem pierwszą dziesiątkę klasyfikacji generalnej Giro…
Read more