fbpx

Loverove 27.01.2017

Loverove na piąteczek. Dobry zestaw do przejrzenia i poczytania.

1. Dekada to przepaść. Także w przełajach


Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda tak samo, ale przy bliższych oględzinach dostrzegamy przepaść dzielącą sprzęt mistrzów cyclocrossu z roku 2007 i 2017. Przy okazji walki o tęczową koszulkę, cyclingnews przypomina galerię rowerów sprzed 10 lat. Dla koneserów.

2. Czy Giro d’Italia w Polsce to więcej niż plotka?

Podobno Włosi negocjują start swojego wyścigu z Krakowem i z Wrocławiem. Podobno zaproszenie CCC Sprandi Polkowice na Giro 2017 jest związane z wizytą „Corsa Rosa” w Polsce rok później. Podobno Czesław Lang macza w tym palce a sam chce znowu wysłać Tour de Pologne do Italii. A konkretnie na Monte Cassino. A jeśli już mowa o Langu, to czy skoro jest w tak bliskim kontakcie z Mauro Vegnim, to czy w razie problemów rozważa odsprzedaż swojej imprezy RCS?

Cokolwiek wyjdzie z tego zamieszania, rozwiązanie poznamy w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni. Tak czy inaczej, wizyta Giro w Polsce byłaby sporym wydarzeniem, zarówno dla naszego jak i światowego kolarstwa.

3.Co ma do powiedzenia nowy prezes?


Rowery.org i Paweł Gadzała przepytują Dariusza Banaszka na okoliczność jego planów jako nowego prezesa PZKol. Kadra, igrzyska, sponsorzy. Same ważne rzeczy. Klik.


Opublikowano

w

przez

Tagi: