fbpx

Loverove 24.01.2017

Wtorkowe loverove z dobrym zestawem, specjalnie dla Was:

1. Bardzo, bardzo dużo kolarstwa w telewizorku

Plany Eurosportu na sezon 2017 są bardzo ambitne. Komentatorzy zarobią pewnie miliony monet na nadgodzinach, bo omówić to wszystko, do tego zazwyczaj na żywo będzie nie lada wyczynem.

Będą klasyki, będą etapówki, będzie World Tour i ważne wyścigi spoza „najwyższej ligi rozgrywek”. W zasadzie już od lutego kolarstwo w Eurosporcie będzie gościło na ekranach prawie codziennie. Pełną rozpiskę znajdziecie w naszosie.pl. 

2. Tour Down Under od kuchni

Ekipa Katusha-Alpecin i Cyclingtips zapraszają za kulisy Tour Down Under. A konkretnie do samochodu technicznego drużyny. Tydzień ścigania w cztery minutki. W sam raz.

3. Czysty postmodernizm

czyli ostre koło na śniegu ściga się z różowym królikiem na sankach. Dla koneserów.

4. Ściganko na śniegu w Chotomowie

W ostatni weekend gry i zabawy na świeżym powietrzu uskuteczniali uczestnicy Northtec MTB Zimą, czyli zimowej wersji Mazovia MTB Marathon. 370 startujących w styczniu to wynik całkiem imponujący. Gdybym miał taki event gdzieś bliżej, może też bym się wybrał :).

Dystanse, jak na warunki i porę roku były całkiem uczciwe, 42 i 24km. Na najdłuższym, Mega, zwycięzcą został Arkadiusz Jusiński, który pokonał trasę w czasie 01h:40m:47s. Za nim na metę przyjechał Andrzej Rozpłoch (01h:42m:40s). Trzecie miejsce zajął Marek Stram (01h:44m:39s). Wśród Pań najlepsza okazała się Anna Ostrowska osiągając czas (02h:04m:58s). Tuż za nią przyjechała Dorota Rajska (02h:05m:12s). Pozycję trzecią wywalczyła Joanna Gumieniak (02h:06m:19s).

Więcej informacji o możliwościach podobnego ściganka tej zimy znajdziecie na http://www.zima.zamanagroup.pl/


Opublikowano

w

przez

Tagi: