fbpx

Loverove 18.01.2017

Loverove na środę z mocno finansowymi akcentami:

1. Najbogatsi ludzie w kolarstwie

The Inner Ring przygotował (po angielsku) zestawienie najbogatszych mecenasów kolarstwa. Na aktualizowanej co roku liście zabrakło tym razem Olega Tinkowa, który zwinął manatki i pożegnał się z zawodowym peletonie. Patrząc na kolarskich „sponsorów” i fakt, że wielu z nich wydaje pieniądze na utrzymanie drużyn, ponieważ takie jest ich hobby, trudno się dziwić, że w naszym sporcie tak wiele spraw postawionych jest na głowie.

W zestawie brakuje Dariusza Miłka, właściciela CCC, który ze swoimi ok. 5 miliardami złotych, czyli ok, 1,13-1,2mld dolarów znajduje się na liście Forbesa wśród 2000 najbardziej zamożnych ludzi świata.

2. Pieniądze po polsku

Schodząc nieco na ziemię, a nawet nie nieco, tylko bardzo, przyjrzyjmy się pożegnaniu z wyczynowymi przełajami Bartosza Pilisa (rocznik 1992). Gorzkawe, ale cóż, życie.

W razie problemów z osadzonym postem, całą wypowiedź znajdziecie na facebookowym profilu zawodnika.

3. Kręć ósemki z Martynem Ashtonem

To ćwiczenie możesz wykonać wszędzie, na każdym rowerze i na każdej nawierzchni. Im ciaśniej i bardziej sypko, tym trudniej. Mówisz, że to łatwe? Może, ale powrót do źródeł i szlifowanie podstawowych umiejętności zawsze się przyda!


Opublikowano

w

przez

Tagi: